Farní Sboreček v Praze

Farní Sboreček v Praze
18. dubna 2016

V sobotu 16. dubna 2016 se náš farní Sboreček vydal dvoupatrovým autobusem za Ztracenou kapelou do Prahy na zkoušku k plánovanému koncertu dne 24. dubna 2016 v našem farním kostele.

Zkouška probíhala v kostele P. Marie Královny míru v Praze - Lhotce. Děti krásně zpívaly a muzikanti ze Ztracené kapely se začali těšit na koncert s nimi v Brně.

Po zkoušce jsme si dali dobrou pizzu a pak už jsme spěchali do mořského světa podívat se na malé žraloky a nejjedovatější rybu na světě. Po té jsme všichni – malí i velcí - řešili hlavolamy, procházeli kosmickým prostorem a hledali cestu ven z bludiště v labyrintu na pražském výstavišti. Nakonec jsme ještě stihli doběhnout do planetária, kde na nás počkali s promítáním o večerní obloze a po něm si někteří ještě zkusili na simulátoru jízdu po Měsíci nebo Marsu a prohlédli další kosmické zajímavosti. Pak jsme si už jen na Matějské pouti koupili všichni pendrek a někteří ještě srdíčko pro maminku a spěchali do Brna.

 I když to byl náročný den, děti podaly výborný výkon a navíc byly pořád veselé a i přes únavu i na zpáteční cestě až do Brna zpívaly, vyprávěly vtipy a rozesmívaly Otce Zdeňka, který nás na této cestě doprovodil, což všechny moc potěšilo.  

Marie Ryšavá

 

Související galerie

Středisko mládeže          Farnost

Facebook střediska mládežeFacebook farnosti Brno-Žabovřesky

             ORC        

Facebook střediska mládeže