Klub maminek

kmbanner
Klub maminek zahrnuje výtvarné a pohybové aktivity pro rodiče s malými dětmi. Pořádá také přednášky a jiné příležitostné akce.

Zaplacením celoročního příspěvku, který činí za jednu rodinu 1300 Kč se stanete členem klubu a můžete se svými dětmi navštěvovat libovolný počet jeho aktivit (po domluvě s vedoucími — podle kapacity). Na jednotlivé aktivity se přihlašuje přes informační systém salesianivali.cz, kde také najdete přehled všech kroužků.

Tipy a rady, jak se správně přihlásit, najdete na této stránce. Níže se pak můžete dočíst přímo informace ke Klubu maminek.

Aktivita Úterky pro mamky je otevřená i zájemcům, kteří nejsou v Klubu maminek registrováni.

Ke stažení je zde kompletní seznam aktivit na rok 2017/2018: 

Program KM 1718.pdf

Bližší informace pro KM 1718.pdf

 


Lektoři

Zuzana PrudíkováZuzana Prudíková

Má tři dcery, ve středisku pracuje od roku 2001. Vystudovala architekturu, speciální pedagogiku, absolvovala Cambridgské zkoušky z angličiny CAE. Ve středisku vede výtvarné kroužky Šikulky, Klubíčko a Angličtiny, dále také odpolední kroužky keramiky a  je vedoucím Klubu maminek, kde má mimo jiné na starosti i organizaci slavností. Má ráda přírodu, keramiku, zejména točení na kruhu, zpívání a cizí jazyky.


 
Jana DemjanováJana Demjanová

Jana je maminkou čtyř dětí, vystudovala sociální pedagogiku, absolvovala seminář léčebné pedagogiky. Ve středisku pracuje nejen s dětmi již devět let . Můžete ji znát z kroužků keramiky pro mateřské školky, Klubíčka, Klubka, Slunečnic, Čiperek a Čiperčat. Koordinuje také vzdělávání zaměstnanců a pracuje i s animátory. Zajímá se o psychologii, filozofii a etnografii. Má ráda umění, přírodu a sport.

 

 Naďa FouskováNaděžda Fousková

Má dvě dcery, se kterými řadu let navštěvovala náš KM. Můžete ji znát z kroužků Angličtiny, Čiperčat, Čiperek, Veverek a Zvídánek. Absolvovala vzdělávací program Pedagog volného času, složila Státní všeobecnou zkoušku z německého jazyka a Cambridgské zkoušky z angličtiny CAE. Má ráda pořádek, hudbu, společenský tanec, rukodělné tvořivé dílny, usměvavé tváře.

 

 Jitka KotrašováJitka Kotrašová

Pedagogiku  studovala na VOŠ Jabok. Ve středisku pracuje hlavě v keramické dílně, kde má kroužky pro děti i dospělé. V Klubu maminek vede Keramické Šikulky, páteční Šikulky a úterní Hravé Šikulky. Můžete ji znát i z Krtka- čtvrtečního klubu pro školáky či z Dramaťáčku. Má ráda výtvarnou činnost a dramatiku, ale taky sport a čtení. 

  

 

Eva Kyjovská

Eva Kyjovská

Vystudovala obor sociální pedagogika na Masarykově univerzitě. Ve středisku s menšími přestávkami - rodičovská dovolená- pracuje už od roku 2002. Je maminkou 3 kluků. V současné době vede kroužky pro maminky s dětmi (čiperky, čiperčata, zpívánky), keramiku, volejbal a hudební kroužky - výuka hry na kytaru, muzikohraní. Baví ji zpěv a hra na kytaru, volejbal, ráda chodí do přírody a poslední dobou ji nejvíc baví spaní:)))

 

 Helena BuchtováHelena Buchtová

Je maminkou čtyř dětí. Vystudovala francouzštinu a latinu na Filozofické fakultě, vyučovala na gymnáziu, ...
Na mateřské dovolené se však nejvíce věnuje dětem a díky tomu, že byla obdařena obstojným hudebním nadáním a vzděláním, s radostí předává tuto svoji lásku k hudbě dál i při společném muzicírování v Klubu maminek.

 

 

 Evženie HolubováEvženie Holubová

Po studiu umělecké školy pracovala v několika soukromých keramických dílnách, hlavně jako točířka na hrnčířském kruhu. V roce 2009 začala pracovat ve středisku v kroužcích keramiky pro děti i dospělé. V roce 2011 absolvovala studium pedagogiky volného času. Má ráda cestování do španělsky mluvících zemí, volné chvíle s tlustou knihou a rozhovory se zajímavými a inspirujícími lidmi. Má dvě děti.
 

 

Marie TkadlecováMarie Tkadlecová, FMA

Vystudovala obor Křesťanská výchova na CMTF UP v Olomouci. Je salesiánkou od roku 1996 a v té době přišla poprvé pracovat do našeho střediska. Mezitím pracovala jako pedagog volného času v dalších dílech sester salesiánek v ČR a studovala v Itálii. Mimo KM se s ní můžete také setkat v Otevřeném klubu, v Broučcích, v kroužcích vaření, italštiny, keramiky. Kromě práce s dětmi a mladými má ráda hudbu, přírodu, knihy. 

 

Klára Báčová Klára Báčová

Vystudovala češtinu a dějiny umění. Baví ji práce s dětmi. Můžete ji potkat v kroužcích Broučci, Veverky a Úterky pro mamky. Má tři dcery. Když zrovna nepřemýšlí o dětech, tak si čte, tvoří nebo jen tak pozoruje svět.

Středisko mládeže          Farnost

Facebook střediska mládežeFacebook farnosti Brno-Žabovřesky

             ORC        

Facebook střediska mládeže