Hvězdy Závěrečné akademie

Hvězdy Závěrečné akademie
15. června 2016

Na pódiu v sále pod kostelem v neděli zazářily nejen reflexní náramky, ale také obdivuhodné talenty účastníků našich kroužků. Závěrečná akademie byla zážitkem pro diváky i účinkující. 

Klobouk dolů před všemi vedoucími i účastníky kroužků, kteří opět prokázali svou nápaditost a vymysleli pro nás na akademii nová překvapení. Kreativita nám zjevně nedochází, a to je dobré znamení. Už při příchodu do sálu na nás z trávy pod růžovými keři vykukovaly keramické postavičky a jejich autoři se záhy představili jako originální živé sochy. Pak jsme ochutnali bábovkové tváře dětí upečené v netradičních keramických formách a k tomu znamenitý slaný dort od malých kuchtíků. Dramatická cvičení Divadelní školy, recitace s živým doprovodem klavíru, muzikálová show, videa, výstavy, taneční kreace všeho druhu... a nakonec bubny a společný song hudebních kroužků s rapovanými sóly. Stojí to zkrátka za to podělit se dvakrát za rok o všechny ty talenty, které během roku rozvíjíme v zájmových kroužcích salesiánského střediska. Díky za vaše úsilí a za ochotu nenechat si tyhle poklady jen pro sebe.

Zároveň se těšíme na novinky, které přinese příští školní rok. Nezapomeňte včas sledovat naši nabídku zájmových činnosti 2016-2017.

Anežka Hesová

 

 

 

 

Související galerie

Středisko mládeže          Farnost

Facebook střediska mládežeFacebook farnosti Brno-Žabovřesky

             ORC        

Facebook střediska mládeže