Poslední animátorská porada

Poslední animátorská porada
30. května 2016

Animátorský rok 2015-2016 byl doprovázen kuchařským programem SALESIÁNI VAŘÍ. Nešlo rozhodně jen o přípravu jídel, ale především o přípravu kvalitních animátorů. Na květnové poradě jsme si připomněli témata celého roku a zaměřili se na to podstatné: naše vize do budoucna.

Byl to rok poznamenaný strategickým plánováním na všech frontách. Jednotlivé sekce si prošly formulováním poslání, zaměřením na příslušné cílové skupiny, pojmenováváním svých silných a slabých stránek a na poslední poradě je čekalo ještě hledání vize. Svým způsobem snění. Nápadů se dalo dohromady hodně, takže teď je bude potřeba ještě protřídit a vytyčit si tak jasné a konkrétní cíle do příštích let. Bezpochyby se máme na co těšit. Poslední animátorská porada se tedy vůbec nenesla v duchu loučení a uzavírání, ale spíše v atmosféře nových perspektiv a chuti pustit se po prázdninách do další práce. K této chuti přispěly i výtečné špízy, které jsme si vzájemně připravili v závěru porady.

Salesiáni vaří

Jako památka na program Salesiáni vaří nám u vstupu do střediska zůstal obraz se všemi pokrmy a hlavně s myšlenkami, kterým jsme se během roku věnovali.

Anežka Hesová

Související galerie

Středisko mládeže          Farnost

Facebook střediska mládežeFacebook farnosti Brno-Žabovřesky

             ORC        

Facebook střediska mládeže