PRÁZDNINY 2016: Volejbalový tábor

PRÁZDNINY 2016: Volejbalový tábor
1. září 2016

Po nezbytném rozloučení s rodiči jsme se v celkovém počtu 22 odebrali na nelehkou cestu do Čučic. S dvěma přestupy, úspěchem neztratit žádné z našich na týden svěřených ratolestí a přeplněným autobusem, jsme dorazili k vytouženému cíli.

S odstupem času ovšem zjišťujeme, že tato cesta skrývající nejednu náročnou událost, byla tím nejlehčím, co jsme za týden měli prožít. Přes volný skok do 13 metrů na lanových aktivitách, 1 klíště, 1 naražený kotník, 8 obražených prstů, 1 nefunkční záchod, hry s pravidly tak složitými, že ani vedoucí je nebyli schopni pobrat, jsme se stejně dobrali cíli. Přežili/prožili jsme spolu 7 krásných dní se zážitky přebíjejícími se jak trumfy v mariáši. Volejbalové týmy Jedničky a Áčka se dobraly svým volejbalovým cílům a závěrečný čtvrteční turnaj bylo opravdové drama. Jedničky ve volejbale šest na šest předvedly opravdovou podívanou rovnající se hokejovým mistrovstvím. Áčka v mini volejbale také zazářila. Byli tak sehraní jako sbor baletek v Labutím jezeře. S lehkostí labutí také nadskakovali, odbíjeli, sráželi míče, div rozhodčí nestačili pískat.

Vrcholem celého tábora se stala pokladovka, o které nemá ani smysl psát, protože vy, jako čtenáři, byste ji stejně nepochopili, a ani nedocenili její kvality. Pro nás to bylo ovšem krásné zakončení našeho týdenního soužití.

Kateřina Pažourková

Související galerie

Středisko mládeže          Farnost

Facebook střediska mládežeFacebook farnosti Brno-Žabovřesky

             ORC        

Facebook střediska mládeže