Rozumět internetovým dětem

Rozumět internetovým dětem
14. ledna 2016

Zveme všechny rodiče a vychovatele na besedu na téma: ROZUMĚT INTERNETOVÝM DĚTEM, kterou pořádá Salesiánské mediální centrum. Setkání se uskuteční v pátek 22. ledna 2016 v 19:30 hod ve farním sále.

Ve světě médií není lehké se orientovat, protože se stále mění a co platilo pro nás, dávno už neplatí pro naše děti. Ty jsou často v této oblasti daleko před námi. Jako salesiáni si ale přejeme být s mladými lidmi tam, kde jsou oni, a proto si společně s vámi chceme udělat čas na tyto otázky: takzvaný SALESIÁNSKÝ MEDIÁLNÍ ČAS – SMEČ.

SMEČ je iniciativa Salesiánského mediálního centra (SMC) v Brně-Žabovřeskách, která si klade za cíl pomáhat široké salesiánské rodině lépe se orientovat ve světě médií a mediální výchovy. Třetí ročník je určený skupinám rodičů nebo vychovatelů, manželským setkáním, společenstvím salesiánů spolupracovníků a dalším zájemcům, kteří se chtějí více dozvědět o výchově dětí v mediální oblasti.

Program moderují Libor Všetula a Anežka Hesová, setkání je otevřené všem zájemcům zdarma. Předpokládaný konec je ve 21:30.

Rozumět internetovým dětem

Středisko mládeže          Farnost

Facebook střediska mládežeFacebook farnosti Brno-Žabovřesky

             ORC        

Facebook střediska mládeže