Animátorská porada duben 2017

Animátorská porada duben 2017
5. května 2017

Jako každou středu a každý pátek je tu váš Animátorský tým se svou diskotékou! No dobře, byl to čtvrtek a nebylo to disko, ale … porada je taky super, ne?

Pro někoho je tato skutečnost radostná, někdo stísněně uroní slzu, ale ano, dubnová porada je jednou z posledních v tomhle roce.

A jak probíhala? Po frontě na byrokratický autogram proběhlo přivítání a infoblok následovaný naším průvodným příběhem Grahama.

Jelikož jsme věděli, že se jedná o vlastně poslední příležitost, jak tuto naši roční motivaci nakopnout, vsadili jsme na našeho nejlepšího týmového koně – Libora. Ten se role zhostil dle očekávání a následující měsíc nebudou plnit Grahamovi přání standardní dvě skupinky, ale rovnou 6! Na červnové Free Stage se pak můžeme těšit na sestřih všech splněných přání.

V druhé části programu jsme nechali větší prostor pro sekce, kde jsme se zabývali pojetím preventivního výchovného systému v našich aktivitách a našeho pohledu na něj (tímto zdravím DJ Vašu a MC Domulku). V sekci volné oratoře se navíc rozebíraly reálné problémové situace ve kterých se animátor může ocitnout a jak na ně reagovat. Ve zbytku času nás Vlastík provedl prezentací také na téma salesiánského výchovného stylu.

A jak je již dobrým zvykem, na konci nás nečekalo nic jiného, než výživný,  tentokrát pomazánkový – žraut.

Jan Hudec

Středisko mládeže          Farnost

Facebook střediska mládežeFacebook farnosti Brno-Žabovřesky

             ORC        

Facebook střediska mládeže