Animátorská porada - listopad

Animátorská porada - listopad
26. listopadu 2016

S úderem sedmé hodiny večerní středisko po krátké chvilce oddechu opět ožívá a prostor herny se plní dobrovolníky a zaměstnanci. Listopadová animátoská porada právě začíná!

Zahajujeme modlitbou a informačním okénkem – dozvídáme se o dalších personálních změnách a také o tom, co nás v následujících měsících čeká a nemine. Po tomto vstupu si pozornost všech přítomných získává plyšák Graham, jehož příběh a nesplněná životní přání jsou červenou nití animátoských setkání v letošním roce. Od poslední porady Graham značně pookřál – a bodejď by ne! Má za sebou nezapomenutelné zážitky z návštěvy artového kina a setkání tváří tvář s živou žirafou. Díky tomu také první z nás zažili něco neotřelého, o čemž jsme se mohli přesvědčit díky zdařilým videoreportážím. V dalším měsíci se náš maskot může těšit na nezapomenutelnou jízdu brněnskou MHD a dobrodružný sestup do podzemí.

Více o animátorském roku 2016-2017: Příběh Grahama

Grahama ponecháváme na chvíli samotného s jeho listem přání a začínáme se věnovat sobě. V sekcích otevíráme téma zodpovědnosti a bavíme se o naší motivaci, o zásadách dobrého animátora a o praktických věcech, které ke svému působení ve středisku potřebujeme.


V letošním roce si připomínáme návaznost na ty, kteří šli podobnou cestou před námi a díky kterým tu dnes jsme. Snažíme si ale také uvědomit, že teď je řada na nás – jsme dalším článkem v řetězu a je v našich rukách, jak bude příběh pokračovat...

Lenka Drexlerová

Související galerie

Středisko mládeže          Farnost

Facebook střediska mládežeFacebook farnosti Brno-Žabovřesky

             ORC        

Facebook střediska mládeže