Děti z klubu maminek koledovaly

Děti z klubu maminek koledovaly
13. ledna 2017

Ve středu 11. ledna se uskutečnilo již tradiční Tříkrálové koledování v Klubu maminek. Děti přestrojené za krále a královny spolu se třemi králi, muzikanty, rodiči a prarodiči navštívily prostory Městské policie v Žabovřeskách, pana starostu s jeho kolegy i salesiánské středisko.

Příslušníci místní policie si s dětmi zazpívali a obdarovali děti hezkými upomínkovými předměty. Pana starostu jsme zastihli na jednání s žabovřeskými občany ve velkém sále v Rubínku. Dětem udělalo velkou radost úžasné obecenstvo. Celý sál s nimi zpíval a děti sklidily velký potlesk. Potěšilo nás, že jsme mohli zpestřit vánoční dobu tolika lidem a ukázat jim, jak jsou děti ze salesiánského střediska šikovné. I dárečky od pana starosty udělaly radost.
Na závěr tříkrálového putování sehráli tatínkové a děti z Klubu maminek poetickým a přitom veselým způsobem vánoční příběh o narození Ježíše, o třech králích z východu i o záchraně malého děťátka před zlým Herodem. U teplého čaje a malého občerstvení jsme si hezky popovídali a kousek té radosti a Ježíškova světla si snad v srdci odnesli všichni do svých domovů.

Jana Demjanová

Související galerie

Středisko mládeže          Farnost

Facebook střediska mládežeFacebook farnosti Brno-Žabovřesky

             ORC        

Facebook střediska mládeže