Muzikál Sen z Piemontu na turné

Muzikál Sen z Piemontu na turné
10. října 2016

Autorský muzikál Sen z Piemontu naposledy zazněl na pódiu Divadla u Kapličky v Českých Budějovicích a v Salesiánském divadle v Praze-Kobylisích. Herci a zpěváci ze Salesiánského střediska mládeže Brno-Žabovřesky na něm pracovali od září 2014.

Muzikál o Donu Boskovi vznikal kolektivním způsobem více než rok. Premiéru měl v listopadu 2015 a dočkal se pěti repríz: v Brně-Líšni, v Tišnově, ve Zlíně, v Českých Budějovicích a v Praze. Přestože se žádné vystoupení neobešlo bez nečekaných komplikací a různých bolestných i úsměvných omylů, setkalo se vždy s úspěchem a nadšenými ohlasy diváků. Potlesk patří hercům-amatérům, kteří překonali svou trému a podali vždy obdivuhodný výkon. Potlesk patří autorům originálních písní a hudebních aranží. Potlesk patří trpělivým zvukařům a osvětlovačům, kteří s námi strávili neuvěřitelné množství času přípravou technického zázemí. Děkujeme za tuhle zkušenost a jsme na Sen z Piemontu náležitě hrdí.

Anežka Hesová, režisérka

DSC_5155

Muzikál v Brně-Žabovřeskách pokračuje

Muzikálový kroužek salesiánského střediska pokračuje ve své činnosti a stále je otevřený pro nové zájemce, tentokrát ve věku 12-16 let. Zkoušky probíhají každé pondělí od 17.30 do 19 hodin v sále pod kostelem pod vedením Anežky Hesové a Katky Chroustové. Učíme se překonávat trému a vystupovat na jevišti, zpívat, tančit, improvizovat... a připravujeme také novou inscenaci. Přihlašování je možné do konce října přes systém salesiániválí.cz.

Související galerie

Středisko mládeže          Farnost

Facebook střediska mládežeFacebook farnosti Brno-Žabovřesky

             ORC        

Facebook střediska mládeže