Odvaž se - navaž se!

Odvaž se - navaž se!
5. června 2017

Pod tímto mottem proběhla v neděli 4. 6. Závěrečná akademie – pleáda vystoupení, výstav a ukázek z činnosti střediskových kroužků.

Na pódiu i mimo něj to žilo. Tančilo se, hrálo na klavír, flétnu, kytaru i ukulele, rytmy bubnů se vryly pod kuži všem přihlížejícím. Diváci mohli být svědky také několika ukázek z dílny mediálních kroužků, ať už se jednalo o pohled do Oratoře, trailer na film Videokroužku nebo dabovaný sen Dona Boska. O tom, jak probíhají setkání loutkoherců nejen nás, ale i zbloudilého mimozemšťana informovali herci Happy Theatru. Během ukázky muzikálu jsme zase mohli hodit všechny starosti za hlavu a spolu s účinkujícími si prozpěvovat „Hakuna matata“. Nechyběla ani velkolepá výstava výtvarných a keramických kroužků, tentokrát obohacena o drobnou soutěž, ochutnávka kroužků vaření či ukázka robotů a dalších vychytávek z dílen technických kroužků. Diváci i účinkující mohli zavítat do fotokoutku a nebo si na vlastní kůži vyzkoušet kostýmy používané v kroužku Historický šerm.

Zkrátka, bylo toho hodně, na co se dalo dívat a všem účinkujícím patří obrovský dík za jejich odvahu se ukázat a chuť se během jejich vystoupení pořádně odvázat! I my máme radost, že se celá akademie nesla v duchu přátelské a radostné atmosféry, která je stěžejní i pro naše kroužky a dělá je tím, čím jsou.

Závěrečná akademie 2017

Pokud máte chuť navázat se spolu s námi i v příštím školním roce, nezapomeňte včas sledovat naši nabídku kroužků!

Lenka Drexlerová

Ukázky z kroužkové tvorby:

 

 

 

Související galerie

Středisko mládeže          Farnost

Facebook střediska mládežeFacebook farnosti Brno-Žabovřesky

             ORC        

Facebook střediska mládeže