Sklízíme dobro

Sklízíme dobro
19. dubna 2017

V pátek 21. 4. můžete v salesiánském středisku ochutnat bylinkovou pomazánku ze ZAHRADY DOBRA, o kterou děti i dospělí společně pečovali během postní doby. Zahrádková aktivita je za námi, ale dobro chceme šířit kolem sebe dál.

Zahrada dobra vznikala ve středisku během postní doby. Účastníci kroužků a oratoře, ale i vedoucí, zaměstnanci střediska a rodiče si zde mohli vylosovat drobnou osobní výzvu. Za každý vyplněný dobrý skutek bylo pak zasazeno semínko do společné Zahrady dobra, která se tak díky všem zapojeným postupně rozrůstala a s přicházejícím jarem a blížícími se Velikonocemi přinesla nejen svěží zeleň, ale především svědectví o tom, že se dílo daří.

Někdy i cesta může být cílem. Také Zahrada dobra už své hlavní poselství naplnila právě skrze samotné dobré skutky a radost, kterou jsme díky nim mohli udělat sobě i druhým.

Přesto pomyslná tečka chybět nebude. Pojďte spolu s námi ochutnat, co vzešlo z našeho snažení! V pátek 21. 4. se můžete těšit na pomazánku a jednohubky vylepšené právě rostlinkami ze Zahrady dobra. Zastavte se v pátek v Orcu a můžete ochutnat.

Lenka Drexlerová

Středisko mládeže          Farnost

Facebook střediska mládežeFacebook farnosti Brno-Žabovřesky

             ORC        

Facebook střediska mládeže