Vánoční akademie - kroužky přejí dobrou chuť!

Vánoční akademie - kroužky přejí dobrou chuť!
16. prosince 2016

Pod pokličkami kroužkové sekce to po celý školní rok bublá, pečou se nové zážitky, dovednosti, radosti a kamarádství. Do celého střediska se šíří lákavá a opojná vůně, při které se sbíhají sliny. V restauraci U Nebeské brány se v neděli 11. prosince proměnil sál pod kostelem, aby přítomní hosté mohli zakusit speciální vánoční menu, které si pro ně účastníci kroužků připravili.

A opravdu bylo z čeho vybírat! Zpívalo se, tančilo a hrálo. Také jsme byli svědky dabingu v přímém přenosu, ukázek tvorby mediálních kroužků, mohli jsme okusit oku lahodící výrobky dětí z výtvarných a keramických kroužků či ukázku z dílen elektra a ochutnat recepty Kuchtíka a Školy vaření.

Návštěvou nás poctil také sám šéfkuchař, který vánoční náladu podpořil předáním dárku s tajnou přísadou. Vystupující si mohli dárek postupně rozbalovat a v samotném závěru jsme se opravdu dočkali.

LIDSKOST - tajemství šéfkuchaře
A co že je tou tajnou přísadou? Přece kapka lidskosti, která nechybí v žádném pokrmu z kuchyně střediska a díky které nám tu všem skvěle chutná.

Lenka Drexlerová

Související galerie

Středisko mládeže          Farnost

Facebook střediska mládežeFacebook farnosti Brno-Žabovřesky

             ORC        

Facebook střediska mládeže