Volejbalová víkendovka

Volejbalová víkendovka
18. května 2017

Sluníčko, déšť, slunovrazi, dekobal, nanuky, kniha džunglí a volejbal. Klíčová slova květnové volejbalové víkendovky. Podrobněji nám vše vysvětlí vyprávění jedné z účastnic.

Víkendovka byla naprosto skvělá. V pátek po příchodu do střediska byla moc dobrá věčeře a poté jsme měli chvíli volno, abychom se ubytovali. Večer jsme hráli seznamovací hry a nakonec přišli konečně Slunovrazi. Do této, samozřejmě jako do všech her, co byly na víkendovce, šli všichni naplno. Neobešla se však ani bez malých škrábanců, které k bojovce patří.

V sobotu ráno jsme se nasnídali a pak jsme skoro celé dopoledne měli volejbalový trénink. Trénink byl sice namáhavý, hlavně proto, že svítilo sluníčko, ale jinak byl skvělý.

Po tréninku jsme ještě ve zbývajícím čase do oběda hráli tzv. "DEKOBAL". Hodně děcek si svou deku roztrhlo, ale o to to bylo zábavnější.

Po obědě byl polední klid a poté jsme se zase dali do práce. Zahráli jsme si turnaj ve volejbale i s trenéry a protože pak začalo pršet, šli jsme soutěžit dovnitř.

Byli jsme rozděleni do 4 týmů a soutěžili jsme ve čtyřech hrách - pingpong, kalčo, pukec a piškvorky.

Po večeři bylo vyhlášení výsledků turnaje a na závěr slíbený film Kniha džunglí. Když film skončil, všichni zalezli do svých spacáčků a v tu ránu usnuli. V neděli ráno jsme měli mši s Jirkou Balášem v kapli u salesiánů. Po mši jsme víkendovku zhodnotili, dostali nanuky a rozešli se zpátky domů. Ale abych to uvedla na pravou míru, stejně nejvíc legrace jsme si užili, když jsme měli všichni mobily zamknuté u vedoucích v pokoji. Víkendovka se nám moc líbila, všichni jsme si ji užili a něco nového jsme se opět přiučili!! Určitě to musíme zase někdy zopakovat! 

Klára Bínová

Související galerie

Středisko mládeže          Farnost

Facebook střediska mládežeFacebook farnosti Brno-Žabovřesky

             ORC        

Facebook střediska mládeže