Volná místa na táborech

Volná místa na táborech
24. dubna 2017

Našli jsme pro vás volné tábory! Míst na letních pobytových i příměstských akcích salesiánského střediska už není mnoho, přesto ještě máte šanci přihlásit své děti na některé tábory. Tady jsou:

Naše tábory mají styl! Nejen ten salesiánský, který je však základním stavebním kamenem všech střediskových táborů, ať už se jedná o tábory pobytové či příměstské.

Tábory nás baví,

protože nám umožňují intenzivnější kontakt s dětmi a mladými, můžeme prohlubovat dovednosti přes rok získané v kroužcích, posilovat a budovat nová přátelství a okořenit je špetkou nezapomenutelných zážitků. Jednotlivé tábory jsou koktejlem namíchaným tak, aby mu jeho účastníci přišli na chuť. Týmy vedoucích už nyní spřádají plány, schází se a vymýšlí, jaké přísady do programu přidat, aby byl pestrý, neotřelý, lákavý, zábavný, ale i vyvážený – zkrátka připravený na míru jeho účastníkům.

V letošním roce připravujeme celkem 21 táborů, z toho 6 příměstských. Většina z nich již je naplněna, přesto nabízíme ještě několik volných míst:

Bradavice - škola čar a kouzel

Vzhůru na vrchol!


V případě zájmu o tábor doporučujeme kontaktovat přímo vedoucí jednotlivých táborů a nebo se rovnou přihlásit přes salesianivali.cz.

My už se léto a tábory těšíme! A vy?

Lenka Drexlerová, koordinátorka táborů

Středisko mládeže          Farnost

Facebook střediska mládežeFacebook farnosti Brno-Žabovřesky

             ORC        

Facebook střediska mládeže