Středisko 2017/2018

Dárek pro vaši rodinu

Dárek pro vaši rodinu

Vydáno: 18. dubna

DEN PRO RODINU - To nejdražší, co svým blízkým můžeme darovat, je čas. Dejte své rodině tenhle dárek a dopřejte si společné sobotní odpoledne v salesiánském středisku! Výhodou je, že všechno ostatní už je pro vás připraveno: soutěže, písničky, pohádka, hry i pohoštění! Těšíme se na vás 5. května od 14:30 hod.

14 nových pohledů na víru a svět

14 nových pohledů na víru a svět

Vydáno: 10. dubna

"Křížovka pro mladé" začala u kostela a skončila u kříže. Jako už po několik roků, tak i letos na Velký pátek se vydala skupina 25 mladých lidí a 2 salesiánů na křížovou cestu pěšky ze Žabovřesk do Chudčic.

Keramický duben u salesiánů

Keramický duben u salesiánů

Vydáno: 29. března

Zveme vás na tři mimořádné keramické akcí v měsíci dubnu. Nenechte si ujít přednášku, workshop ani výstavu. Přihlašování běží!

Na velikonočním tvoření se střílelo

Na velikonočním tvoření se střílelo

Vydáno: 29. března

V úterý 27. 3. byl v salesiánském středisku vidět neobvyklý jev. Děti střílely na zajíce. Ne že bychom týrali zvířata nebo dokonce k tomu nabádali děti! Šlo o zábavnou aktivitu v rámci letošního VELIKONOČNÍHO TVOŘENÍ. Zajíc byl papírový a střílelo se pomocí stříkaček naplněných barevnou vodou. Byla to dobrá legrace.

Březnová porada – hodnocení a vize

Březnová porada – hodnocení a vize

Vydáno: 27. března

Týden před Velikonocemi jsme se opět sešli ve středisku na animátorskou poradu. Tentokrát jsme se zamýšleli v oratoři nad tím, jak vypadá středisko a naše animátorská služba v něm z našeho pohledu a podávali jsme návrhy něčeho, čím bychom mohli činnost střediska obohatit. V oblasti kroužkové se zaměřovali na aktivity nového školního roku.

Klub maminek zaháněl zimu

Klub maminek zaháněl zimu

Vydáno: 27. března

Děti, rodiče a prarodiče se sešly 22. března 2018 u Antroposu, aby poté při krátké procházce kolem řeky vyhnali zimu a přivítali jaro.

Hudební přespávačka v Karibiku

Hudební přespávačka v Karibiku

Vydáno: 20. března

V sobotu 10. března jsme se ze střediska vydali za hranice všedních dnů do Karibiku. Na palubě nás přivítal kapitán, letušky nabídly malé občerstvení, seznámili jsme se se všemi cestujícími a vyrobili jsme si prototyp našeho letadla, se kterým jsme záhy přistáli na hřišti.

Zažít GETSEMANE

Zažít GETSEMANE

Vydáno: 15. března

Postní duchovní obnovy v Čučicích se s Liborem, Jirkou, Milenou a Anežkou zúčastnilo patnáct mladých lidí. Víkend o modlitbě, vytrvalosti a naději byl zasazen do prostředí Getsemanské zahrady.

Happy Theater: BOD ZLOMU

Happy Theater: BOD ZLOMU

Vydáno: 14. března

Divadelní soubor Happy Theater zve na premiéru loutkovo-činoherní inscenace Bod zlomu. Představení bude v neděli 18. března v 15:30 v pingpongárně.

Velikonoční tvoření

Velikonoční tvoření

Vydáno: 12. března

Blíží se Velikonoce a tak pro vás opět chystáme akční tvořivé odpoledne s tradičními dílnami i bláznivými nápady. VELIKONOČNÍ TVOŘENÍ propukne v salesiánském středisku v úterý 27. března. Během odpoledne můžete přijít nasát velikonoční atmosféru, něco si vyrobit a něco zažít!

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

Středisko mládeže          Farnost

Facebook střediska mládežeFacebook farnosti Brno-Žabovřesky

             ORC        

Facebook střediska mládeže