Animátorské volby?

Animátorské volby?
27. října 2017

První animátorská porada v novém školním roce se nesla ve zcela odlišném duchu, než kterákoliv porada předtím. Co vše bylo jinak a jaké volby stály před animátory na poradě?

Přesně deset dnů před začátkem porady si začali animátoři volit, jak by chtěli poradu prožít. Na výběr bylo celkem z osmi workshopů, které byly rozděleny do dvou bloků. Každý účastník porady si tedy mohl vybrat dva 40-ti minutové workshopy.

1. blok

2. Blok

Jak přemýšlí pedagog 

Moderování a prezentace

Práce s technikou a orientace v SalesianiVali

Taje skladů a materiálu

Focení a foťáky ve středisku

Organizace akcí 

Články a jiné texty

Komunikační kanály ve středisku 

 

Já jsem si šel poslechnout o tom jak volit nadpisy, tak aby zaujaly oko čtenáře a mnoho dalšího od Anežky Hesové v kroužku „Články a jiné texty“. Následně nám představil Pája Melichárek všechny „Komunikační kanály ve středisku“ od nástěnek a časopisů přes weby až po sociální sítě.

Poslední volbou animátorů bylo, jak bude vypadat závěrečný raut. Ten totiž chystali tři dobrovolníci již tři hodiny před začátkem porady v kuchyni salesiánů. Nachystány byly pomazánky, saláty a dokonce i buchty.

Podobu příštího rautu budou volit animátoři z úterního ORCu. Co nachystají a jakou podobu bude mít celá porada? To zjistíme 30. listopadu.

Jenda Bernard

Související galerie

Středisko mládeže          Farnost

Facebook střediska mládežeFacebook farnosti Brno-Žabovřesky

             ORC        

Facebook střediska mládeže