Princezny zažily Brněnskou zimu

Princezny zažily Brněnskou zimu
12. února

Během jarních prázdnin proběhla ve středisku kreativní pobytová akce s názvem Brněnská zima. Zúčastnily se jí princezny z výtvarných kroužků pod vedením Jitky a Evženie.

Tři dny byly plné nejrůznějších her, tvoření a výletů do města. Úniková hra "Brno a jeho pověsti" byla hitem prvního dne, kromě ní jsme ještě malovaly obraz na výzdobu do keramické dílny, vyzkoušely si land art, navštívily několik brněnských dominant a posilnily se trdelníkem.

V úterý jsme dokončily obraz a vytvářely z keramiky talíře, potom jsme smaltovaly a vyráběli princeznovské koruny, protože nám už bylo od pondělí jasné, že naše skupina se jmenuje PRINCEZNY.

Princezny na akci Brněnská zima

Ve středu se hrálo autorské originální divadlo, princezny se ozdobily vlastnoručně vyrobenými brožemi z organzy a navštívily Pražákův palác a kochaly se obrazy od českých umělců, takže už ví, jestli byl Jan Zrzavý zrzavý.

A ještě se stihlo fotit, zpívat a smát se a kdo ví co ještě. A co je nejlepší? Po skvělých třech dnech zbýval ještě velký kus jarních prázdnin! Všem princeznám patří velký dík za krásnou atmosféru!

Jitka Kotrašová

Související galerie

Středisko mládeže          Farnost

Facebook střediska mládežeFacebook farnosti Brno-Žabovřesky

             ORC        

Facebook střediska mládeže