Jen si tak odskočit do lesa zatančit

Jen si tak odskočit do lesa zatančit
1. února

Společenský večer střediska. Tři slova, za kterými je spousta práce, lidí a nápadů. Začněme ale hezky popořádku...

Byl pátek 26. 1. 2018, plesu čas, výzdobu měla na starosti Darča s Luckou, takže se nad hlavami hostů v sále snášeli menší i větší jeřábi pečlivě poskládaní z recyklovaného papíru. Další umělecký kumšt se skládal z koulí protkaných provázkem, celý sál tak spolu s jutou, drobnými kytičkami a dřevěnými špalky na stolech vytvářel dojem, že jste si jen odskočili do lesa zatančit.

DSC_5628

O víno se postaral Libor, který dovezl výborné víno z Vnorov (1. pád: Vnorovy), do toho hrála kapela B.I.T a z pódia se na nás usmíval Ondra Loučka. Po lístcích do tomboly se jen zaprášilo a všech 122 cen se vydalo výhercům v rekordním čase, děkujeme tímto všem sponzorům, nezapomnělo se na ně, moderátoři Jiřka a Libor je všem v sále představili.

DSC_5714

Hosté se ale ani na chvíli nenudili, dvakrát protkalo akci předtančení, stretko a děti z tanečního tábora ukázaly, co v nich je. Potom ještě ale zbylo dost času na rozloučení se Zukym (který končí jako zaměstnanec ve středisku) a za každou sekci střediska si s ním zatančila sličná tanečnice. Na fotkách od Lucky se můžete přesvědčit, jak výborná atmosféra ten večer v sále panovala. Děkujeme všem, kteří pomáhali, v kuchyni, za barem, ale i pomocníkům s přípravou a průběhem večera a těšíme se zase za rok.

Pavel Melichárek

Související galerie

Středisko mládeže          Farnost

Facebook střediska mládežeFacebook farnosti Brno-Žabovřesky

             ORC        

Facebook střediska mládeže