Teambuilding u salesiánů

Teambuilding u salesiánů
2. října 2017

Firemní dobrovolnictví je jedna z forem podpory salesiánského střediska, za kterou moc děkujeme firmě SolarWinds. V rámci NPM Teambuildingu 14. 9. dorazilo 20 zaměstnanců, kteří už od rána oplývali úsměvy a to, že jsou dobrý a funkční tým dokázali za čtvrteční dopoledne, kdy stihli práci tak rychle, že zbyl čas i na fotbálek.

Ale nepředbíhejme, začali jsme teambuildingovými aktivitami, pokračovalo rozdání štětců, ocelových kartáčů a šlo se očistit sokl u fotbalového hřiště. Další část týmů už rovnou plochu barvila a jiní zase pracovali na natírání zábradlí, plotů, zametání a odvozu písku. V mezičase, při kávě a domácí buchtě zbyl čas i na rozhovor, pak se šlo zase pracovat, už ale docházela barva, ubývala práce a vše jsme pak zakončili prohlídkou střediska a společným obědem. Děkujeme velice všem za pomoc, udělali jsme společně spoustu práce a areál je tak připravený na všechny aktivity otevřeného klubu, kroužků a klubu maminek.

SolarWinds je americká společnost se sídlem v Texasu, která poskytuje produkty, které usnadňují práci IT odborníkům, vývojářům a dalším. Nabízí produkty a nástroje založené na principech, které řeší širokou škálu problémů s řízením IT, ať už jsou to problémy související se sítěmi, servery, aplikacemi, virtualizací, cloudem a dalšími.

My jsme měli práci pro ně, ale možná mají oni práci pro Vás: Solarwinds.Jobs.

Pavel Melichárek

Středisko mládeže          Farnost

Facebook střediska mládežeFacebook farnosti Brno-Žabovřesky

             ORC        

Facebook střediska mládeže