V nebi máme otevřeno

V nebi máme otevřeno
12. prosince 2017

Během druhé adventní neděle se otevřely dveře do střediska pro všechny, kteří se chtěli zúčastnit Dne otevřených dveřích v nebi. Právě takový žážitek totiž v letošním roce nabízela VÁNOČNÍ AKADEMIE kroužků střediska.

Všechno vypadalo slibně, svatý Petr s andělem se věnovali posledním přípravám... když v tom najednou – rána, trocha paniky a trochu víc vyčítavých pohledů. Dveře od nebeské brány se zabouchly a svatý Petr neměl klíč.
Během vystoupení dětí z kroužků oba hledali řešení, jak bránu otevřít. Zkoušeli lásku, radost, bušili na bránu, hledali správné klíče... marně. Do toho si diváci mohli užít taneční vystoupení, nechat se unášet líbivou hudbou nebo se vzpružit při rytmech bubnů. Nechyběly ani mediální kroužky se svými prezentacemi a povídkou o vánočních stromech. Do pohádkového příběhu Kráska a zvíře nás přenesli učinkující z Muzikálu, příjemnou atmosféru dokreslila také ochutnávka curkroví připravená našimi kuchtíky a další připravené výstavy.

Přestože to bylo napínavé a s nebeskou branou to vypadalo všelijak, máme pro vás dobrou zprávu: v nebi máme otevřeno. Ten správný klíč si totiž nosíme u sebe.

Lenka Drexlerová

Související galerie

Středisko mládeže          Farnost

Facebook střediska mládežeFacebook farnosti Brno-Žabovřesky

             ORC        

Facebook střediska mládeže