Volejbalová přespávačka 2018

Volejbalová přespávačka 2018
18. ledna

Na začátku ledna se v salesiánském středisku uskutečnilo přespání pro volejbalové kroužky. Hrály se strašidelné hry ve středisku i volejbal v tělocvičně na Plovdivské. Máme tu pro vás video, ať vidíte, jak nám to jde!

Účast byla vskutku hojná. Sešlo se celkem 22 účastníků a vedoucí, takže jsme měli téměř strach, abychom se vešli do tělocvičny. Páteční večer jsme prožili v duchu seznamovacích her, nechyběla ani trocha adrenalinu při prchání před mlaskajícími upíry ve tmě v sále pod kostelem či hledání kolonie sardelí, která se ukrývala kdesi ve tmě. Samotný večer zakončil sportovní film Kokosy na sněhu.

Další den jsme se hned z rána přesunuli do tělocvičny ZŠ Plovdivské, kde proběhl volejbalový trénink. V první polovině tréninku si mohli účastníci procvičit prsty, bagr, smeč i podání. Druhá část pak byla věnováva volejbalovým zápasům mezi třemi týmy, při kterých nastalo mnoho zajímavých a napínavých momentů. Naše setkání zakončila Lenčina skvělá hra Piškvorková mánie, která by bez vzájemné spolupráce prostě nemohla fungovat.

Petra Juřenčáková

V létě zveme mladé volejbalisty na PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR, který se uskuteční 6. - 11. srpna 2018. Je určen klukům a holkám ve věku 11-15 let.

 

Související galerie

Středisko mládeže          Farnost

Facebook střediska mládežeFacebook farnosti Brno-Žabovřesky

             ORC        

Facebook střediska mládeže