Otevřený klub - Volná oratoř

 Orc Logo_mensi

Otevřený klub – volná oratoř, nebo jednoduše ORC je místem, kam mohou přijít děti a mladí lidé od 6 do 26 let. V prostorách mohou aktivním a smysluplným způsobem trávit svůj volný čas, účastnit se nabízených aktivit a navázat kamarádské vztahy.

Mládež sem může přijít kdykoliv v otevíracích hodinách, navštívit nealkoholický bar, půjčit si společenskou hru, zahrát si ping-pong, stolní fotbálek, šipky, kulečník, zaposilovat si, zatančit si na tanečních podložkách, vyblbnout se u xboxu, venku si zahrát fotbal, hokejbal anebo jen tak posedět a popovídat si s ostatními.

Posláním volné oratoře je doprovázet děti a mladé lidi na jejich životní cestě. Na základě principů salesiánské pedagogiky vytváříme  prostředí k rozvoji mezilidských vztahů a osobnímu růstu.

ORC

facebook

Otevírací doba

Pondělí 14:00 – 19:00
Úterý 14:00 – 19:00
Středa 14:00 – 19:00
Čtvrtek 14:00 – 17:45
Pátek

14:00 – 20:00

Neděle

14:00 – 19:00

 

Tým otevřené oratoře

AdélaAdéla Nečasová vedoucí Volné oratoře, koordinátorka animátorů v úterý

Vystudovala jsem  na Univerzitě Palackého v Olomouci obor sociální práce. Po vystudování začala pracovat ve středisku v ORCu a technicko-hospodářské sekci. V otevřeném klubu mě můžete potkat každé úterý. Kontaktovat mě můžeš na: orc@brno.sdb.cz

ZukyOndřej Zukal koordinátor animátorů v pondělí

Říkají mi Zuky a mám na starosti pondělní ORC. Nejraději hraju fotbal, ping pong a kulečník, ale baví mě všechny sporty. Mimo to mám taky rád spánek, seriály a dobrou společnost. Středisko znám jako svoje boty, sám jsem zde jako malý chodil do mnoha kroužků a jezdil na tábory. Později jsem se zapojil jako dobrovolník, nejprve na příležitostných akcích a po té i v oratoři a na táborech. Protože jsem vystudoval pedagogickou fakultu MU (konkrétně učitelství zeměpisu a občanské výchovy), posledních několik let tu i pracuji.

VojtaVojta Meca koordinátor animátorů ve středu

Jsem Vojta z Ostravy. V Brně jsem se k salesiánské službě dostal před pár lety, kdy jsem nastoupil jako řadový animátor. Teď s radostí vedu v týdnu den třetí, středu. Nejraději trávím čas u kalča (fotbálku), kulce a když na to přijde tak i fotbal venku. Mimo jiné studuji poslední rok FIT na VUT.JiřkaJiřka Marková
 – koordinátorka animátorů ve čtvrtek

Studuji doktorát na VFU v Brně a do Salesiánského střediska chodím prakticky od malička. Práce s mladými lidmi totiž dokonale propojuje všechno to, co mě baví a zároveň nabízí možnost zjistit, že je spousta nových věcí, které mě ještě bavit nezačaly.

 

VlastíkVlastimil Vajďák koordinátor animátorů v pátek

Pocházím ze Zlína, původní profesí jsem učitel, několik let jsem učil na základní škole. Rád plavu a chodím do přírody.

 

 

 

DavidDavid Minster  – koordinátor posilovny

Jsem student sportovní a pedagogické fakulty MU. Kromě ranního vstávání do školy se již několik let věnuji futsalu a příležitostně si zahraju i squash. Rád mám ale i florbal, tanec. Kontaktovat mě ohledně posilovny můžeš na: _hFs2956LToB4~2kZ9kmb