Otevřený klub - Volná oratoř

 Orc Logo_mensi

Otevřený klub – volná oratoř, nebo jednoduše ORC je místem, kam mohou přijít děti a mladí lidé od 6 do 26 let. V prostorách mohou aktivním a smysluplným způsobem trávit svůj volný čas, účastnit se nabízených aktivit a navázat kamarádské vztahy.

Mládež sem může přijít kdykoliv v otevíracích hodinách, navštívit nealkoholický bar, půjčit si společenskou hru, zahrát si ping-pong, stolní fotbálek, šipky, kulečník, zaposilovat si, zatančit si na tanečních podložkách, vyblbnout se u xboxu, venku si zahrát fotbal, hokejbal anebo jen tak posedět a popovídat si s ostatními.

Posláním volné oratoře je doprovázet děti a mladé lidi na jejich životní cestě. Na základě principů salesiánské pedagogiky vytváříme  prostředí k rozvoji mezilidských vztahů a osobnímu růstu.

ORC

facebook

Otevírací doba

Pondělí 14:00 – 19:00
Úterý 14:00 – 19:00
Středa 14:00 – 19:00
Čtvrtek 14:00 – 17:45
Pátek

14:00 – 20:00

Neděle

14:00 – 19:00

 

Tým otevřené oratoře

AdélaAdéla Nečasová vedoucí Volné oratoře, koordinátorka animátorů v úterý

Vystudovala jsem  na Univerzitě Palackého v Olomouci obor sociální práce. Po vystudování začala pracovat ve středisku v ORCu a technicko-hospodářské sekci. V otevřeném klubu mě můžete potkat každé úterý. Kontaktovat mě můžeš na: orc@brno.sdb.cz


ZdíšaZdíša Poláčková 
koordinátor animátorů v pondělí

Pocházím z Pelhřimova na Vysočině a do střediska jsem začala chodit jako animátor už více jak před rokem. Mám totiž ráda lidi, smích a dobrou náladu. A ve středisku je toho všeho plno. Navíc ještě studuji sociální práci a psychologii, takže se moje zájmy propojují i se školou a já vidím provázanost mezi teorií a praxí. A co mě ještě baví? Miluju přírodu, turistiku, a čtení knížek. V ORCu mě můžete potkat každé pondělí.

JendaJenda Hudec koordinátor animátorů ve středu

Su z Brna, aktuálně studuju Soc. pedagogiku a volný čas na MU. K práci s dětmi a mládeží jsem se dostal přes skaut a animátorování zde ve středisku. Mé koníčky jsou lezení po skalách, kolo a vyrábění ze dřeva. Z práce pro středisko mě nejvíc baví vedení středečního ORCu a pořádání táborů.JiřkaJiřka Marková
 – koordinátorka animátorů ve čtvrtek

Studuji doktorát na VFU v Brně a do Salesiánského střediska chodím prakticky od malička. Práce s mladými lidmi totiž dokonale propojuje všechno to, co mě baví a zároveň nabízí možnost zjistit, že je spousta nových věcí, které mě ještě bavit nezačaly.


VlastíkVlastimil Vajďák koordinátor animátorů v pátek

Pocházím ze Zlína, původní profesí jsem učitel, několik let jsem učil na základní škole. Rád plavu a chodím do přírody.

 

 


DavidDavid Minster  – koordinátor posilovny

Jsem student sportovní a pedagogické fakulty MU. Kromě ranního vstávání do školy se již několik let věnuji futsalu a příležitostně si zahraju i squash. Rád mám ale i florbal, tanec. Kontaktovat mě ohledně posilovny můžeš na: _hFs2956LToB4~2kZ9kmb

Středisko mládeže          Farnost

Facebook střediska mládežeFacebook farnosti Brno-Žabovřesky

             ORC        

Facebook střediska mládeže