Být si na blízku

I když není možné slavit společnou liturgii a vytvářet tak společenství farnosti, přesto bychom vám, jako komunita salesiánů, chtěli zůstat nablízku. Jednou z možností k tomuto propojení je využívat technologie. Na této webové stránce vám budeme přinášet každou sobotu večer video zamyšlení od některého z členů naší komunity a rádi bychom se zde propojili také např. v modlitbě. Sledujte aktuální informace zde anebo facebookové stránky farnosti a budeme rádi, když si i tímto způsobem budeme nablízku.                                         

        Vaše komunita salesiánů

Každý den od 20:00 až do 24. března se bude komunita salesiánů modlit růženec a novénu k Panně Marii Pomocnici za oběti, trpící, zdravotníky a všechny, kteří jsou jakkoliv zasaženi Koronavirem. Modlitba bude dostupná i zde webu, facebookové stránce farnosti a youtube Salesiáni Žabovřesky. Text novény ke stažení zde: stáhnout text


Sobotní zamyšlení 3 – 28. 3. 2020


Sobotní zamyšlení 2 – 21. 3. 2020Sobotní zamyšlení 1 – 14. 3. 2020Vyhledávání v článcích

Nejnovější články

Jste zvyklí si Kaťák kupovat. Víte o někom kdo jej odebírá. Napište adresu a my vám jej zaneseme až k vám domů.

Zobrazit Připravujeme  

V neděli v 9:00 bude sloužena farní mše svatá z komunitní kaple salesiánů, kterou můžete sledovat zde na FB kanále farnosti anebo na youtube kanále Salesiáni Žabovřesky.

Zobrazit Připravujeme  

V návaznosti na nouzový stav vyhlášený vládou České republiky, se v naší farnosti nebudou konat žádné bohoslužby až do odvolání.

Zobrazit Info  

V rámci Roku Božího slova budeme postupně číst knihu Skutky apoštolů, až do slavnosti výročí posvěcení našeho kostela 23. května.

Zobrazit

Kontaktní informace

  Foerstrova 2
      616 00 Brno
  541 213 110
  farnost@brno.sdb­.cz

Salesiáni v ČR

Tyto stránky používají k poskytování a zkvalitňování služeb soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informace
  Prosím čekejte...