Farní den 21. 5. 2022

V sobotu 21. května se uskuteční už po čtrnácté Den farnosti. Setkání začne mší sv. v 10:30. Při ní bychom chtěli společně poděkovat Bohu za dar společenství a P. Marii za její přímluvu. Poděkujeme také všem, kdo v současné době dávají své síly a čas druhým.

Všechny pak čeká společný oběd, o který bude postaráno. O co prosíme, aby ten, kdo může, přinesl nějakou buchtu či bábovku k odpolední kávě. V odpoledním čase nabídneme spoustu různorodých činností pro jednotlivce i rodiny. Bude možné si spolu zasportovat. Těm, kdo chtějí využít tuto nabídku, připo­mínáme, aby si vzali k tomu potřebné oblečení a obuv.

Setkání zakončíme krátkou společnou hrou, požehnáním a slůvkem. Předpokládaný ko­nec je v 16 hod

Srdečně vás všechny zveme!

Vyhledávání v článcích

Nejnovější články

"Jak poznám, že mě miluje" je téma tradičního Žabovřeského rozmlouvání, které moderuje P. Zdeněk Jančařík a provází kapela Hany Pinknerové. Srdečně vás zveme!
Zobrazit Připravujeme  
Zveme vás na Žabovřeské rozmlouvání s Vítem Ondráčkem na téma Dřevo a hřeby, které se uskuteční ve středu 11. května v 19.00 hod
Zobrazit Stalo se  
V sobotu 14. 5. 2022 se uskuteční salesiánská pouť naší farnosti na Křemešník.
Zobrazit Připravujeme  
Ve středu při Žabovřeském rozmlouvání se setkáme s P. Zdeňkem Jančaříkem v hlavní roli. Moderuje tentokrát Hana Svanovská.
Zobrazit Stalo se  

Kontaktní informace

  Foerstrova 2
      616 00 Brno
  541 213 110
  farnost@brno.sdb­.cz

Salesiáni v ČR

  Prosím čekejte...