Výlet dětí z náboženství

V sobotu 18.6. jsme s dětmi z naší farnosti uskutečnili poslední výlet tohoto školního roku. Bylo nás tolik, že jsme zaplnili celý zájezdový autobus. Naším prvním cílem byl zámek a čokoládovna ve Vizovicích. Po cestě na děti čekal náročný test jako opakování z náboženství a dlužno dodat, že výsledky byly výborné. Potom jsme pokračovali písničkami a nechyběly ani obligátní Švestkové knedlíky v podání otce Pavla a také Jožin z bažin, kde se zpívá, že … cestou na Vizovice – předseda řek mi u slivovice… Do zámečku jsme se nakonec kvůli svatbám nedostali, ale užili jsme si krásného parku s rybníčkem, poobědvali jsme v přírodě, navštívili jsme galerii, kde bylo možno si koupit různé suvenýry a samozřejmě i čokoládovnu, kde jsme ale kvůli horku dali přednost zmrzlině. Potom nás autobus dopravil do Zlína-Malenovic, odkud jsme v horkém odpoledni vyrazili k lesní studánce Svatá Voda. Tam na nás čekalo občerstvení tělesné (vynikající pramenitá voda) i duchovní ( mše svatá, kterou otec Pavel sloužil na oltáři z batohu a dalších pomůcek). Mše svatá byla vyvrcholením výletu a poděkováním za celý školní rok. Děti také dostaly malý dáreček – památeční záložku s obrázkem Panny Marie. Pak už zbývala jen cesta k autobusu a zpět do Brna, kam jsme dojeli přesně v plánovaných 18,30hod.!

Přejeme všem krásné a požehnané prázdniny a těšíme se na další  výlety v novém školním roce!

Vyhledávání v článcích

Nejnovější články

V pátek 10. 6. 2022 proběhne večer Noc kostelů, kterému bude předcházet BestFest v našem středisku
Zobrazit Stalo se  
Zveme vás k hlubší přípravě na slavnost Seslání Ducha svatého. Po devět večerů se budeme v našem kostele scházet po vzoru apoštolů a Panny Marie k společenství modlitby, svědectví…
Zobrazit Stalo se  
Poslední dobou se událo hodně věcí a při nich se taky hodně a kvalitně fotilo.
Zobrazit Info  
Všechny vás srdečně zveme na Farní den 21. 5. 2022. Mše sv. začíná v 10.30, následuje společný oběd a program pro všechny věkové kategorie!
Zobrazit Stalo se  

Kontaktní informace

  Foerstrova 2
      616 00 Brno
  541 213 110
  farnost@brno.sdb.cz

Salesiáni v ČR

  Prosím čekejte...