Pořizujte věci s dobrým skutkem

1. 12. 2020 Info  

Zvláště v posledních měsících pořizujeme věci především přes internet. Mnoho eshopů přitom nabízí možnost podpořit nákupem konkrétní organizaci. Můžete tak poslat drobný obnos na chod střediska a přitom neplatit ani korunu navíc – prostě dvojitá výhra.

Jak to celé funguje?

Úplně jednoduše. Když chcete koupit něco po internetu, vstoupíte na portál givt.cz. Zadáte název obchodu, kde chcete nakupovat, a vedle název organizace, kterou chcete podpořit. V eshopu pak pořídíte, co potřebujete, za běžné ceny. Vlastník eshopu ve spolupráci s portálem givt.cz přispěje několik procent výsledné ceny vybrané organizaci. Sečteno a podtrženo: pořídíte potřebné a ještě uděláte dobrý skutek, který nic nestojí – tedy kromě toho jednoho kliku navíc. 


Také naše středisko najdete na uvedeném portálu a můžete nás při svých nákupech podpořit. Pokud se rozhodnete podpořit jinou organizaci, určitě nebudeme žárlit; každý klik proměněný v dobrý skutek mění svět o kousíček k lepšímu. Za případnou podporu předem děkujeme a přejeme dobrý a radostný start v novém roce. 

Jít nakoupit přes GIVTVyhledávání v článcích

Nejnovější články

Už je to tady. Půlka ledna odbyla, a tak k vám letí letošní kompletní nabídka letních táborů. Pořádně si ji projeďte, ať víte, kam se přihlásit. Přihlašování startuje v pátek 22…

Zobrazit Připravujeme  

Možná máte po Vánocích hračky, které jsou funkční, ale už je neužijete, nebo se nevlezou do pokojíčku. Jsou děti, kterým by mohly udělat radost. Máte přebytek zimního oblečení a…

Zobrazit Připravujeme  

Novému roku se sotva začínají klubat zuby, tak si pojďme připomenout ten právě uplynulý. Na našich stránkách znovu ožívá díky 20+20 obrázkům ze stejného počtu akcí.

Zobrazit Stalo se  

Někdy ponožky, někdy knížky a někdy úplně něco jiného. Podívejte se, co je pro nás tím největším dárkem. Přejeme požehnané Vánoce a povedený vstup do nového roku.

Zobrazit

Otevírací doba

Pondělí 09:00 – 12:00  14:00 – 19:00
Úterý 09:00 – 12:00  14:00 – 19:00
Středa 09:00 – 11:00  14:00 – 19:00
Čtvrtek   09:00 – 12:00  14:00 – 17:45
Pátek 09:00 – 12:00  14:00 – 18:00

Salesiáni v ČR

Užitečné informace

Tyto stránky používají k poskytování a zkvalitňování služeb soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informace
  Prosím čekejte...