Vyzkoušejte Klub maminek

17. 9. 2019 Připravujeme  

Týden kroužků zdarma pro nejmenší děti s doprovodem (pra)rodičů! Volná místa v aktivitách salesiánského Klubu maminek…

Klub maminek

nabízí výtvarné, hudební, pohybové a další aktivity pro rodiče s malými dětmi. Pořádá také tábory, pobytové a příležitostné akce.  Kroužky jsou dobrou přípravou na vstup dětí do MŠ, některé probíhají i bez přítomnosti rodiče.


Volná místa v kroužcích:

Klubíčko  pro děti 2–6 let s (pra)rodiči, PÁTEK 9:00 – 11:30

Pestré dopoledne s pohádkami, básničkami, rytmickými říkadly, cvičením, tvořením, zpíváním, hraním na orffovy nástroje a chvilkou logopedie. Seznamujeme se s koloběhem roku, světem kolem nás, s oblastmi života, které děti prožívají. Po úvodní části cvičíme, poté je chvíli volná hra, následuje svačina, logopedie, menší výtvarná činnost a na závěr pohádka. Klubíčko je vhodné jako příprava dětí na vstup do MŠ.

Čiperky    pro děti 2–5 let s (pra)rodiči, ÚTERÝ 10:30 – 12:00

Cvičení s Kašpárkem, rytmická říkadla s využitím sportovních pomůcek (balóny, obruče, padák, lano…), honičky a jiné hry, každý druhý týden opičí dráha. Volná hra dětí s (pra)rodiči a společný úklid hraček. Zpívání v kroužku s použitím orffových nástrojů nebo pohádka. V kroužku je důležitá aktivní účast dospělého doprovodu.

Pátky pro mamky  pro maminky, každý druhý PÁTEK 9:00 – 11:00

Udělejte z pátečního dopoledne čas pro vás! Setkávání, pohoda, tvoření, inspirace. Burza dětského oblečení + tvoření z organzy, Šití, Fair Trade (beseda +ochutnávka), Keramika, Filcové brože, Šití čajových sáčků, Pečení perníčků… Hlídání dětí v Dětské herně.

Výtvarné šikulky II  pro děti 2–6 let s (pra)rodiči, PÁTEK 15:30 – 17:00

Výtvarné tvoření s pohádkou.

Zpívánky III  pro děti 2–4 roky s (pra)rodiči, PONDĚLÍ 15:30 – 16:30

Zpíváme, tleskáme, dupeme, tancujeme, skáčeme, hrajeme si, ale někdy taky tiše sedíme a nasloucháme. Učíme se nové písničky,  zkoušíme hrát na různé hudební nástroje a tak pomáháme dětem přirozeně se rozvíjet nejen po hudební stránce.


Týden otevřených dveří

V prvním říjnovém týdnu (30. 9. -  4. 10.) budou všechny aktivity Klubu maminek otevřené pro nové návštěvníky bez přihlašování a bez placení. Přijďte se podívat na ukázkové hodiny!

K návštěvě vybrané aktivity potřebujete jen dvě věci:

  1. Přijít na začátek kroužku včas.
  2. Vzít si s sebou přezůvky.

Teď už si jen vybrat z nabídky kroužků KM… Těšíme se na vás!


Vyhledávání v článcích

Nejnovější články

Po téměř dvouleté přípravě vystoupí účastníci muzikálového kroužku salesiánského střediska s autorskou inscenací Alchymista. Premiéra bude 7. března.

Zobrazit Připravujeme  

Ve zdravém těle zdravý duch. O tom žádná. A funguje to v obou směrech. Proto není někdy na škodu vzít to za druhý konec a zamakat na svém zdraví duševně. Přesně k tomuto účelu…

Zobrazit Připravujeme  

Program pátečních dopoledních programů pro vás – pro maminky – ve druhém pololetí. Můžete přijít i bez přihlášení! Vyberte si, co vás láká, a udělejte si hezký čas pro sebe…

Zobrazit Info  

Don Bosco je v nebi zase o rok déle a my jsme to v posledním lednovém týdnu náležitě oslavili a připomněli si jeho život, který byl velice pestrý.

Zobrazit Stalo se  

Otevírací doba

Pondělí 09:00 – 12:00  14:00 – 19:00
Úterý 09:00 – 12:00  14:00 – 19:00
Středa 09:00 – 11:00  14:00 – 19:00
Čtvrtek   09:00 – 12:00  14:00 – 17:45
Pátek 09:00 – 12:00  14:00 – 18:00

Salesiáni v ČR

Užitečné informace

Tyto stránky používají k poskytování a zkvalitňování služeb soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informace
  Prosím čekejte...