Animátoři v cíli...

7. 6. 2019 Stalo se  

Co jste v poslední době zažili úchvatného, nevšedního, co vám vyrazilo dech? Touto otázkou začal Libor Všetula poslední animátorské setkání v letošním školním roce. Na jeho otázku mnozí našli odpověď, jiní tápali a přemýšleli… vždyť život sám je úchvatný, je mozaikou okamžiků, které nám mnohdy berou dech. Buďme za ně nejvyššímu Animátorovi (jenž je v nebesích) vděční skrze třeba i krátkou modlitbu.

Následný večer mladí po porci pozvánek na akce ve středisku a dalších informací trávili rozdělení do několika zajímavých workshopů. Jakých chyb se vyvarovat při pořádání volnočasových programů prozradil Šimon Král. Další skupinka se shromáždila kolem Honzy Kozla, který představil nejnovější moderní přístupy a postupy zdravovědy pro animátory. Kdo nechtěl ten  večer zůstat nohama na zemi, ale tak trochu se přiblížit k nebi, využil krátký kurz lanových aktivit a překážek pod jištěním Zdeňka Kyjovského. Bylo z čeho vybírat. Následné společné setkání a zhodnocení celoročního animátorského programu však nebylo úplným koncem. Pomyslnou tečkou se stal stůl plný dobrého jídla, protože každý ví, že jídlo lidi spojuje a dává prostor k rozhovorům a diskuzím. 

A to je všechno, vlastně tam toho bylo asi daleko víc, každý si určitě přišel na to svoje. Tak se všichni rozcházeli zajisté natěšeni na příští nové setkání. Jo, tohle sepsal člověk, který tam byl poprvé a jak doufá, tak ne naposledy… protože příjemně strávený sváteční květnový večer – to chceš!  

Kuba Hladký

Vyhledávání v článcích

Nejnovější články

V Otevřeném klubu ORC frčí deskové hry! Každou druhou středu od 15 hodin se hraje o body do programu GAMBLER. Tento týden turnaj v Bangu!

Zobrazit Info  

V úterý 12. listopadu oslavíme svátek svatého Martina u salesiánů v Žabovřeskách: zveme vás na akci pro děti i dospělé s hudbou a divadlem, lampiónovým průvodem a středověkou…

Zobrazit Připravujeme  

Pro maminky a další blízké osoby dětí pořádáme seminář Poskytování první pomoci u dětí. Proběhne v pátek 18. října v rámci „Pátků pro mamky“ (9–11 hod) a zúčastnit se mohou…

Zobrazit Připravujeme  

Zveme vás na originální workshop, na kterém si vyzkoušíte aktivity KARIÉROVÉHO PORADENSTVÍ. Ve středu 16. října v 18 hodin v salesiánském středisku.

Zobrazit Připravujeme  

Otevírací doba

Pondělí 09:00 – 12:00  14:00 – 19:00
Úterý 09:00 – 12:00  14:00 – 19:00
Středa 09:00 – 11:00  14:00 – 19:00
Čtvrtek   09:00 – 12:00  14:00 – 17:45
Pátek 09:00 – 12:00  14:00 – 18:00

Salesiáni v ČR

Užitečné informace

Tyto stránky používají k poskytování a zkvalitňování služeb soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informace
  Prosím čekejte...