Nápověda

Přihlašování do aktivit

Registrace

Pokud jste tady noví a chcete chodit do kroužku, jet na tábor nebo se zúčastnit nějaké akce střediska, je potřeba se nejdříve registrovat.


Zapomenuté přihlašovací údaje

Pokud si nepamatujete svoje přihlašovací jméno, napište na spravce@brno­.sdb.cz

Pokud si nepamatujete svoje heslo, postupujte podle formuláře „Zapomněl(a) jsem heslo“ na přihlašovací stránce.


Změna osobních údajů

Ve svém profilu klikněte vpravo nahoře „Upravit profil“. Stránka se dělí na Základní údaje, Doplňující údaje a případně Zákonný zástupce.

Stejně tak můžete měnit údaje u svého dítěte, po kliknutí na „Zde můžete upravovat údaje o svých dětech“, jméno dítěte a upravit profil dítěte.


Jak se zapsat do aktivity

Lze procházet jednotlivé kategorie a podkategorie nebo použít Rozšířené vyhledávání. U rozšířeného vyhledávání je po přihlášení funkce zobrazit aktivity pro mě nebo pro mé dítě (pouze v případě propojení účtů zákonného zástupce a dítěte). Po kliknutí na detail aktivity se zobrazí tlačítko Zapsat se, případně Zapsat své dítě.


Přihláška do střediska

Odevzdává se každý školní rok. Musí být podepsaná účastníkem (nad 18 let) nebo zákonným zástupcem. Podpisem účastník mimo jiné stvrzuje, že byl seznámen s Právy a povinnostmi účastníka a s Obchodními podmínkami. 

Přihlášku lze vytisknout pod svým profilem, vpravo nahoře.


Přihláška do aktivity

Tiskne se pouze na příležitostné a pobytové akce a tábory. V detailu aktivity je poznámka, jestli je tato přihláška vyžadována. Vytisknout si ji můžete hned po zapsání do aktivity. U některých aktivit se také odevzdává Prohlášení o bezinfekčnosti, které bývá součástí této přihlášky.


Jak zaplatit

Po přihlášení do aktivity se zobrazí u detailu aktivity „Jak zaplatit? (Tisknout platební údaje)“. Po rozkliknutí se zobrazí potřebné detaily. Platit lze převodem přes účet nebo hotově ve středisku. Pokud platíte přes účet, platba se vám připíše během několika následujících dní.


Zrušení zápisu

Můžete provést v detailu aktivity nebo přes svůj profil – mé zápisy. Případně kontaktovat sprav­ce@brno.sdb.cz

Je potřeba také uvědomit vedoucího aktivity, pokud jste již aktivitu navštěvovali.


Vrácení platby

Vychází z Podmínek poskytování služeb.

Klub maminek

Jak vytvořit účet svému dítěti:

Pokud máte vytvořený účet, můžete přes něj vytvořit nový účet pro své dítě – pouze v případě, že vaše dítě účet nemá!

Pod svým profilem vpravo nahoře máte tlačítko „Zde můžete upravovat údaje o svých dětech“. Zobrazí se přehled již přiřazených dětí a tlačítko „Přidat dítě“.


Zápisy:

U účtu dítěte musí být vyplněno rodné číslo zákonného zástupce. Ten musí být zapsán v aktivitě Klub maminek na aktuální školní rok. Poté je možné přihlašovat děti do jednotlivých kroužků KM.


Jak propojit již existující účty zákonný zástupce – dítě:

Napište poždavek na spravce@brno.sdb­.cz

Otevírací doba

Pondělí 09:00 – 12:00  14:00 – 19:00
Úterý 09:00 – 12:00  14:00 – 19:00
Středa 09:00 – 11:00  14:00 – 19:00
Čtvrtek   09:00 – 12:00  14:00 – 17:45
Pátek 09:00 – 12:00  14:00 – 18:00

Salesiáni v ČR

Užitečné informace

Tyto stránky používají k poskytování a zkvalitňování služeb soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informace
  Prosím čekejte...