Časté otázky a odpovědi

Otázky, které si možná kladete a rádi byste na ně znali odpovědi. Přehledný soupis, pravidelná aktualizace; odteď je najdete v této nové rubrice.

1. Kdy středisko znovu otevře?

 • Středisko je na základě aktuálních opatření Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a dalších pravomocných institucí do odvolání zavřené. Aktuálně probíhají prezenčně pouze hudební individuální kroužky a doučování. Skupinové aktivity, u kterých je to možné, probíhají v online formě. Ve chvíli, kdy to epidemiologická opatření umožní, je středisko připravené obnovit všechny aktivity. 

2. Které kroužky jedou v online formě?

 • Během uzavírky jedou nadále online angličtiny (kroužková sekce), Dramaťák, Fotokurz, Kvítka a Rybářský kroužek. Dále pak Sing!, Výtvarka a Výtvarka 12+, Liška Bystrouška I, II a Muzikohraní II. U aktivit probíhajících online formou kontaktují účastníky jednotliví lektoři. 

3. Jak probíhá přihlašování na tábory?

 • Přihlaste se na svůj účet a následně si vyberte z nabídky táborů. Vytiskněte přihlášku do aktivity a podepište ji. Podepsanou přihlášku je potřeba nejpozději 10 dnů po přihlášení doručit do střediska. Postačí zaslat scan podepsané přihlášky na email stredisko@brno.sdb.cz, případně ji poslat na naši adresu. Přihlášku můžete také doručit osobně na recepci střediska (v nepřítomnosti recepční lze vhodit do připravené schránky). 

4. Jak je to s placením táborů?

 • Do 10 dnů od zapsání na tábor je potřeba zaplatit nevratnou zálohu ve výši 200 Kč. Celá částka tábora musí být zaplacena nejpozději 23. 5. 2021. Obě platby lze provést převodem na účet  (případně zaplatit hotově na recepci střediska během úředních hodin -  vždy v úterý od 9 do 17 hodin)

  5. Jak to bude s platbami za 2. pololetí?

  • Platby na 2. pololetí zatím přijímáme pouze u kroužků, které probíhají online. U dalších kroužků platby nyní nepřijímáme. Cena jednotlivých kroužků bude aktualizována na základě data spuštění kroužku. Účastníky vyzveme k úhradě.  V případě zlepšení protiepidemické situace a otevření kroužků umožníme docházku do kroužků ihned, bez předešlé platby pro 2. pololetí. Již provedené platby za kroužky, které neprobíhají, budou opět kompenzovány na konci pololetí.

  6. Jak to bude s kompenzacemi za 1. pololetí?

  • U kroužků, kde probíhá online forma, je tato online forma považována za plnohodnotnou náhradu prezenční účasti na kroužcích. U všech ostatních kroužků nabízíme kompenzaci – podrobnosti o tom, jak kompenzace probíhají zde.  

  7. Jak zkontaktovat vedoucího kroužku?

  8. Mám problémy s přihlašováním. Co mám dělat?

  • Podrobnou nápovědu k přihlašování do našeho systému najdete zde. Pokud by problém přetrvával, kontaktujte spravce@brno.sdb.cz.


  Otevírací doba

  Pondělí 09:00 – 12:00  14:00 – 19:00
  Úterý 09:00 – 12:00  14:00 – 19:00
  Středa 09:00 – 11:00  14:00 – 19:00
  Čtvrtek 09:00 – 12:00  14:00 – 18:00
  Pátek 09:00 – 12:00  14:00 – 20:00

  Salesiáni v ČR

  Užitečné informace

  Tyto stránky používají k poskytování a zkvalitňování služeb soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informace
    Prosím čekejte...