Fest byl Best

14. 6. 2022 Stalo se  

Moře lidí, dílny na každém kroku, dechberoucí představení, lahodné občerstvení. Takový byl Best Fest, festival od dětí nejen pro děti, který včetně desítek vystupujících a tvořících mladých čítal na sedm stovek účastníků.

Best Fest mířil vysoko

V pátek jsme zažili první ročník Best Festu, odpoledne od dětí nejen pro děti. Smělý název, z dílny samotných dětí, skrýval akci, ve které jsme se snažili všichni táhnout za jeden provaz. Během dne se zapojilo přes 130 dětí a vedoucích, kteří ukazovali, čemu se věnují na kroužcích a co umí. Spojili jsme se v sestavování programu, vymýšlení, přípravě výzdoby i samotné realizaci. Akce potvrdila, že máme nejen nadané a zapálené děti, ale v každém z nás je něco skvělého, co může obohatit druhé a dělat radost nám i světu. Děti vytvořily 18 stanovišť, 8 představení. Vyrobily přes 200 zvířat a dekorací z keramiky na téma Afrika a zaplnily náš areál i naše srdce.


Děkuji všem dětem, které s námi toto odpoledne vymyslely a zrealizovaly. Děkuji také rodičům, sourozencům a příznivcům našeho díla, kteří přišli děti podpořit a zažít s námi rozmanité odpoledne. V neposlední řadě děkuji také všem kolegům, kteří do akce investovali spoustu svého času a energie. 


Závěrem děkujeme také statutárnímu městu Brnu, ÚMČ Brno-ŽabovřeskyKulturnímu domu Rubín, kteří finančně i materiálně podpořili akci.

Za organizační tým

Barbora Klang
Vyhledávání v článcích

Nejnovější články

Mraky Živé vody, obnova křtu v temném sklepě. Hra, víra, práce a vzdělávání. A hlavně spousta zábavy a zážitků na celý život. Taková byla letošní duchovní obnova pro mladé.
Zobrazit Stalo se  
Zažíváme trošku předčasný apríl, ale příchod jara to nemůže ohrozit. Den D je za dveřmi, takže nejvyšší čas nachystat moreny a vyrazit někam k řece. Třeba první jarní úterý ke…
Zobrazit Připravujeme  
Velikonoční zajíček už si hledá košíček, a tak je nejvyšší čas pozvat vás na další ročník jedné z našich nejkreativnějších akcí. Velikonoční tvoření letos vypukne o svatém týdnu v…
Zobrazit Připravujeme  
Našel si Romeo svou Julii a Ivan Nastěnku, nebo z toho vznikl milostný trojúhelník? Zeptali jsme se přímých účastnic Love Space - naší akce pro mládež, která byla doslova nabitá…
Zobrazit Stalo se  

Otevírací doba

Pondělí 08:30 – 12:30  14:00 – 19:00
Úterý 08:30 – 12:30  14:00 – 19:00
Středa 08:30 – 12:30  14:00 – 19:00
Čtvrtek   08:30 – 12:30  14:00 – 18:00
Pátek 08:30 – 12:30  14:00 – 18:00

Salesiáni v ČR

Užitečné informace

  Prosím čekejte...