Kečup nebo hořčici?

11. 3. 2019 Stalo se  

Únor. Poslední čtvrtek v měsíci. Animátorské setkání. Workshopy. Kečup nebo hořčice? Jakože cože? Čti a dozvíš se víc!

Další animátorské setkání se konalo poslední únorový den. Tentokrát byly v plánu workshopy, např. Salesiánský styl tady a teď, Technické programy či Zážitková hra. Já jsem se zúčastnila workshopů s názvy Hlas bydlí v těle a Práce s prostorem.

Během prvního workshopu jsme rozezvučeli své hlasy. Nejdříve jsme se zaměřili na dech, protože dech a hlas jdou spolu ruku v ruce. Pracovali jsme pomocí různých cvičení, díky kterým jsme se dověděli, že dech můžeme směřovat i pod klíční kost. Pak jsme přešli k samotným hláskám a hledali, v které části našeho těla bydlí. Třeba takové „m“ se schovává v čele a „h“ se zase zabydlelo v břiše.

Ve druhém workshopu jsme se zamýšleli nad prostorem. Utvořit klasické kolečko, sednou si do čtverce nebo tak, jako v běžné škole? Ano, i o tom jsme diskutovali, prakticky si vše vyzkoušeli a společně hledali klady a zápory různých rozmístění.

No a pak to přišlo! Sen se stal skutečností. Pánové nás na rautu překvapili výbornými párky v rohlíku. Takže je libo hořčice nebo kečup? A ke třetímu párku dostanete věrnostní dárek zdarma!

Celý večer byl bezkonkurenční. Dověděla jsem se nové věci. Zaposlouchala se do svého hlasu. Dala si několik párků v rohlíku. Popovídala si. Prostě příjemně strávila čtvrteční večer s usměvavými lidmi.

Tak zase za měsíc!

Gabriela Šenková

Vyhledávání v článcích

Nejnovější články

Koulet se dá ledacos, ale v našem otevřeném klubu se aktuálně specializujeme na koulení po stole. Koulení v malém už nás v ORCu tolik nebavilo, a tak jsme se pustili rovnou do…

Zobrazit Stalo se  

26. 4. byl den, na který se těšili mladí a nadaní umělci, kteří pracovali na svých soutěžních projektech déle než měsíc… i my – jejich lektoři. Ale všechno bylo jinak.

Zobrazit Stalo se  

Světu hrozí nebezpečí! Několik měst je v ohrožení! Bomby vyhubí půlku lidstva! Tak zněla úvodní slova Generála Parkera na mediálně-technické víkendovce.

Zobrazit Stalo se  

Dveře salesiánského střediska se v sobotu 27. dubna opět otevřely rodinám. Tradiční DEN PRO RODINU byl navíc propojený s Brněnskými dny pro Zemi, takže program byl kromě…

Zobrazit Stalo se  

Otevírací doba

Pondělí 09:00 – 12:00  14:00 – 19:00
Úterý 09:00 – 12:00  14:00 – 19:00
Středa 09:00 – 11:00  14:00 – 19:00
Čtvrtek   09:00 – 12:00  14:00 – 17:45
Pátek 09:00 – 12:00  14:00 – 18:00

Salesiáni v ČR

Užitečné informace

Tyto stránky používají k poskytování a zkvalitňování služeb soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informace
  Prosím čekejte...