Nový rok, nové kroužky

28. 8. 2020 Připravujeme  

Jak říká klasik v nezapomenutelné pohádce: „Chutí máme na vybranou“, ale koření života není nikdy dost, takže jsme se rozhodli letos ještě přisolit. A to hned na několika frontách. Kroužky startují v půli září, takže neotálejte, ať vám neuteče úvodní seznamování.

Rybářský kroužek

Rybaření není jen o vysedávání u vody. Krásná příroda, parta kamarádů, nahodíš a jedeš. Přijď se k nám naučit, jak na to, a už na jaře se můžeš pyšnit prvními úlovky.


SING!

Kdo by rád nezpíval, ale není zpěv jako zpěv. V kroužku SING! se můžete těšit na lepší vokály než ve stejnojmenném filmu. 


WWWebovky

Díru do světa však nemusíte dělat jen zpěvem. Někdo je víc na techniku či média a tomu se nabízí naše další novinka. „Připravujeme nový kroužek WWWebovky, kde se naučíme vytvářet weby. Vůbec nevadí, že to ještě neumíte, protože od toho bude právě tenhle kroužek,“ uvedl exkluzivně pro naši redakci vedoucí Wiktor.


Handmade

Víte, co je scrapbooking nebo macramé? Já bych to bez Googlu nevěděl a i s ním jenom letmo tuším. To je ovšem vedlejší, prostě tu máme novou pecku Handmade, kde můžete vyrábět dárky a dekorace i těmito exotickými metodami. 


Fotokurz

A nakonec ještě jedna lahůdka ze světa médií. Kdo rád fotí, snadno se u nás najde například v novém kroužku Fotokurz. Zájemcům doporučujeme neotálet, míst už moc nezbývá.  


Pokud jste se v žádném z nových kroužků nenašli nezoufejte. Máme jich bezmála dvě stě a komu se nechce vybírat po netu, toho rádi uvidíme ve středu na dni otevřených dveří.

Přehled kroužků a aktivit

Vyhledávání v článcích

Nejnovější články

Máme tu zase Mikuláše a zase dvakrát. V pondělí dopoledne potěší tento dárný Svatý nejmenší a jejich rodiče v kostele. V úterý odpoledne můžete dorazit do ORCu na netradiční…
Zobrazit Připravujeme  
Rozkaz zněl jasně: SAVE THE SPACE. Plnilo ho třináct neohrožených astronautů ve složení 10 účastníků a 3 vedoucí. Soudě podle toho, že tu vesmír stále je a my s ním, si nevedli…
Zobrazit Stalo se  
Každá voda nakonec steče dolů a Stázina se dostane Kubovi za ženu. Náš stávající ředitel asi žádnou Stázinu neplánuje, ale plánuje na svých životních cestách pokročit zase o…
Zobrazit Info   Připravujeme  
I salesiánští animátoři mají své celostátní setkání. Nevolí se na něm žádné předsednictvo, užší vedení nebo podobný orgán. O to víc bývá nabité zážitky a zajímavými aktivitami. To…
Zobrazit Stalo se  

Otevírací doba

Pondělí 08:30 – 12:30  14:00 – 19:00
Úterý 08:30 – 12:30  14:00 – 19:00
Středa 08:30 – 12:30  14:00 – 19:00
Čtvrtek   08:30 – 12:30  14:00 – 18:00
Pátek 08:30 – 12:30  14:00 – 18:00

Salesiáni v ČR

Užitečné informace

  Prosím čekejte...