Nový rok, nové kroužky

28. 8. 2020 Připravujeme  

Jak říká klasik v nezapomenutelné pohádce: „Chutí máme na vybranou“, ale koření života není nikdy dost, takže jsme se rozhodli letos ještě přisolit. A to hned na několika frontách. Kroužky startují v půli září, takže neotálejte, ať vám neuteče úvodní seznamování.

Rybářský kroužek

Rybaření není jen o vysedávání u vody. Krásná příroda, parta kamarádů, nahodíš a jedeš. Přijď se k nám naučit, jak na to, a už na jaře se můžeš pyšnit prvními úlovky.


SING!

Kdo by rád nezpíval, ale není zpěv jako zpěv. V kroužku SING! se můžete těšit na lepší vokály než ve stejnojmenném filmu. 


WWWebovky

Díru do světa však nemusíte dělat jen zpěvem. Někdo je víc na techniku či média a tomu se nabízí naše další novinka. „Připravujeme nový kroužek WWWebovky, kde se naučíme vytvářet weby. Vůbec nevadí, že to ještě neumíte, protože od toho bude právě tenhle kroužek,“ uvedl exkluzivně pro naši redakci vedoucí Wiktor.


Handmade

Víte, co je scrapbooking nebo macramé? Já bych to bez Googlu nevěděl a i s ním jenom letmo tuším. To je ovšem vedlejší, prostě tu máme novou pecku Handmade, kde můžete vyrábět dárky a dekorace i těmito exotickými metodami. 


Fotokurz

A nakonec ještě jedna lahůdka ze světa médií. Kdo rád fotí, snadno se u nás najde například v novém kroužku Fotokurz. Zájemcům doporučujeme neotálet, míst už moc nezbývá.  


Pokud jste se v žádném z nových kroužků nenašli nezoufejte. Máme jich bezmála dvě stě a komu se nechce vybírat po netu, toho rádi uvidíme ve středu na dni otevřených dveří.

Přehled kroužků a aktivit

Vyhledávání v článcích

Nejnovější články

Puky, míčky a zase puky. První Den turnajů rozproudil středeční odpoledne na terase střediska. Uprostřed gólů a emocí nebyla nouze o momentky, které tímto dáváme do placu.

Zobrazit Stalo se  

Jaké to je smrštit na podzim? Úplně stejné jako v létě! Více o tom píše jeden z účastníků prvního letošního potáborka.

Zobrazit Stalo se  

Možná jste letos narazili na kroužek, který vypadal hodně zajímavě, ale svítila u něj červená nula. Mrkněte ještě jednou. Díky různým přesunům máme ještě volná místa i tam, kde…

Zobrazit Info  

Každoročně mícháme osvěžující nápoje na stovky různých aktivit. Abychom v tom byli ještě lepší, dopřáli jsme si o víkendu úvodní setkání činovníků zdejšího salesiánského díla.…

Zobrazit Stalo se  

Otevírací doba

Pondělí 09:00 – 12:00  14:00 – 19:00
Úterý 09:00 – 12:00  14:00 – 19:00
Středa 09:00 – 11:00  14:00 – 19:00
Čtvrtek   09:00 – 12:00  14:00 – 17:45
Pátek 09:00 – 12:00  14:00 – 18:00

Salesiáni v ČR

Užitečné informace

Tyto stránky používají k poskytování a zkvalitňování služeb soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informace
  Prosím čekejte...