Nový rok, nové kroužky

28. 8. 2020 Připravujeme  

Jak říká klasik v nezapomenutelné pohádce: „Chutí máme na vybranou“, ale koření života není nikdy dost, takže jsme se rozhodli letos ještě přisolit. A to hned na několika frontách. Kroužky startují v půli září, takže neotálejte, ať vám neuteče úvodní seznamování.

Rybářský kroužek

Rybaření není jen o vysedávání u vody. Krásná příroda, parta kamarádů, nahodíš a jedeš. Přijď se k nám naučit, jak na to, a už na jaře se můžeš pyšnit prvními úlovky.


SING!

Kdo by rád nezpíval, ale není zpěv jako zpěv. V kroužku SING! se můžete těšit na lepší vokály než ve stejnojmenném filmu. 


WWWebovky

Díru do světa však nemusíte dělat jen zpěvem. Někdo je víc na techniku či média a tomu se nabízí naše další novinka. „Připravujeme nový kroužek WWWebovky, kde se naučíme vytvářet weby. Vůbec nevadí, že to ještě neumíte, protože od toho bude právě tenhle kroužek,“ uvedl exkluzivně pro naši redakci vedoucí Wiktor.


Handmade

Víte, co je scrapbooking nebo macramé? Já bych to bez Googlu nevěděl a i s ním jenom letmo tuším. To je ovšem vedlejší, prostě tu máme novou pecku Handmade, kde můžete vyrábět dárky a dekorace i těmito exotickými metodami. 


Fotokurz

A nakonec ještě jedna lahůdka ze světa médií. Kdo rád fotí, snadno se u nás najde například v novém kroužku Fotokurz. Zájemcům doporučujeme neotálet, míst už moc nezbývá.  


Pokud jste se v žádném z nových kroužků nenašli nezoufejte. Máme jich bezmála dvě stě a komu se nechce vybírat po netu, toho rádi uvidíme ve středu na dni otevřených dveří.

Přehled kroužků a aktivit

Vyhledávání v článcích

Nejnovější články

V našem kroužku Výtvarka vznikl soubor děl na téma Zimní zvířata, který můžete vidět v celé kráse v Knihovně Jiřího Mahena na Kobližné. Výstava bude zdobit tamní třetí patro až do…
Zobrazit Info  
Výpravná četa SPACE má za sebou oba podzimní starty. Tentokrát nestačilo jen tak sedět v raketě a nechat se vynést na oběžnou... no teda ne že by to vlastně někdy stačilo. Prostě…
Zobrazit Stalo se  
Jarmarkem a Mikulášskými nadílkami to nekončí. Vyraz do ORCu ochutnat předvánoční atmosféru. Začínáme čichem, potom přijdou na řadu další smysly, protože když na Vánoce jen…
Zobrazit Info  
Hned první adventní víkend bylo u žabinských salesiánů rušno. Tradiční sobotní věnce doplnil v neděli první ročník Adventního jarmarku. Stoly se zaplnily opilými višněmi, voňavými…
Zobrazit Stalo se  

Otevírací doba

Pondělí 08:30 – 12:30  14:00 – 19:00
Úterý 08:30 – 12:30  14:00 – 19:00
Středa 08:30 – 12:30  14:00 – 19:00
Čtvrtek   08:30 – 12:30  14:00 – 18:00
Pátek 08:30 – 12:30  14:00 – 18:00

Salesiáni v ČR

Užitečné informace

  Prosím čekejte...