Pomáhej pohybem

23. 3. 2020 Info  

Salesiánské středisko mládeže Brno-Žabovřesky sbírá body za sportovní aktivity na nákup vybavení pro vzdělávací kroužky. Podpořte nás!

Díky projektu Nadace ČEZ Pomáhej pohybem je možné podpořit kroužky salesiánského střediska pohybem!

Stačí si stáhnout aplikaci EPP, která zaznamenává pohyb uživatele a kromě běžných údajů o rychlosti, čase, tempu či vzdálenosti také generuje body.

Vy je pak přiřadíte k projektu nákup vybavení do vzdělávacích kroužků a my z nadačního příspěvku pořídíme dětem do kroužků kvalitní mediální techniku.

Projekt bude aktivní do 19. dubna a my pevně věříme, že s vaší pomocí se nám podaří požadovaný počet bodů získat.

Jak sportovat v karanténě?

Do bazénu, fitka nebo tělocvičny se teď nějakou dobu nedostaneme, ale naštěstí existují aktivity, díky kterým můžeme rozhýbat své tělo i doma v obýváku. A to i v případě, že nemáme doma běžecký pás ani rotoped. Z těch, které nabízí aplikace EPP, je to například aerobik, posilování či tanec.

Co není současným omezením volného pohybu zakázáno, ale naopak doporučeno, jsou vycházky do přírody, běh a jízda na kole. Pohyb na čerstvém vzduchu, kde nejsme v blízkém kontaktu s ostatními lidmi, je prospěšný nejen pro naše zdraví, ale také pro psychiku, která dostává v poslední době docela zabrat.

Mezi pohybové aktivity se v aplikaci EPP řadí i chůze. Neváhejte ji proto zapnout třeba i při nezbytné cestě do práce či na nákup.

Máte další nápady, jak pěstovat pohybové aktivity v době koronavirové?

Podělte se o ně s námi na sociálních sítích! Za každý tip, který nás inspiruje nebo pobaví, budeme rádi.

Vyhledávání v článcích

Nejnovější články

Sejít se v salesiánském středisku u tradičních velikonočních dílniček teď není možné. Ale o velikonoční inspiraci nepřijdete!

Zobrazit Info  

Děti z Klubu maminek, které v této době nemohou navštěvovat aktivity salesiánského střediska, nám posílají krásné obrázky.

Zobrazit Stalo se  

V prvním týdnu karantény se i v salesiánském středisku v Žabovřeskách šily roušky.

Zobrazit Info  

Nečekaně poslední akcí před krizovým režimem střediska byla premiéra muzikálu Alchymista. Představení zazářilo tak říkajíc „za pět minut dvanáct.“ Pár dní poté se salesiánské…

Zobrazit Stalo se  

Otevírací doba

Pondělí 09:00 – 12:00  14:00 – 19:00
Úterý 09:00 – 12:00  14:00 – 19:00
Středa 09:00 – 11:00  14:00 – 19:00
Čtvrtek   09:00 – 12:00  14:00 – 17:45
Pátek 09:00 – 12:00  14:00 – 18:00

Salesiáni v ČR

Užitečné informace

Tyto stránky používají k poskytování a zkvalitňování služeb soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informace
  Prosím čekejte...