Potáborové setkání

12. 9. 2018 Stalo se  

Tahle akce nebyla jenom o táborech, byla to docela hutná akce na emoce, aktivity a hlavně jedno velké setkání.

Tohle všechno se vlezlo do dvou hodin, protože pak začínala už úplně jiná akce, ale o tom si ještě povíme. Tábory jsou za námi, užili si je nejen účastníci, ale také my vedoucí a to je potřeba náležitě dožít a hlavně probrat u jídla a pití. Již tradičně tak na konec táborů navazuje potáborové setkání všech vedoucích táborů, zdravotníků, kuchařů a dalších. Viděli jsme tam sestřih těch nejlepších fotek a mohli jsme se zase na chvíli vrátit do Čučic, Rychtářova nebo kamkoliv jinam. To už ale místnost prořízlo oznámení, že začíná vědomostní hra Kufr.
Hlavní cena byl samozřejmě kufřík, který obsahoval vše, co takový vedoucí k táboru potřebuje. Součástí celé hry byly také scénky z jednotlivých táborů, takže jsme mohli vidět únos, porod a další zajímavé táborové okamžiky. Celé to ale nebylo jen loučení s tábory, ale také loučení s našimi kolegy a to už přecházíme do zmiňované druhé akce. Dominik Janko se vydal učit tělocvik do jedné malé vísky a hlavně Vlastík Vajďák odjíždí do jiné a trochu větší vísky, do Jeruzaléma. S Vlastíkem jsme se rozloučili opravdu stylově. Dostal polštářek, aby věděl, že na něj budeme stále myslet a v nákupním vozíku si mohl vyslechnout báseň psanou přímo pro něj. Děkujeme všem, kteří se na táborech podíleli, děkujeme taky Dominikovi a Vlastíkovi a doufáme, že se brzy zase všichni setkáme.


Pavel Melichárek


Vyhledávání v článcích

Nejnovější články

Divadelní soubor HAPPY THEATER ze Salesiánského střediska mládeže v Brně-Žabovřeskách se zúčastnil festivalu loutkového divadla v bezbariérovém divadle Barka.

Zobrazit Stalo se  

Hledáme fundraisera do našeho týmu. Pojďte od května pracovat u salesiánů!

Zobrazit Info  

Víkendová duchovní obnova s Liborem, Jirkou, Anežkou a Milenou má svoji tradici a přitom je pokaždé neobyčejná. Tentokrát jel s námi i třičtvrtěroční Iker! Ale to rozhodně nebylo…

Zobrazit Stalo se  

Únor. Poslední čtvrtek v měsíci. Animátorské setkání. Workshopy. Kečup nebo hořčice? Jakože cože? Čti a dozvíš se víc!

Zobrazit Stalo se  

Otevírací doba

Pondělí 09:00 – 12:00  14:00 – 19:00
Úterý 09:00 – 12:00  14:00 – 19:00
Středa 09:00 – 11:00  14:00 – 19:00
Čtvrtek   09:00 – 12:00  14:00 – 17:45
Pátek 09:00 – 12:00  14:00 – 18:00

Salesiáni v ČR

Užitečné informace

Tyto stránky používají k poskytování a zkvalitňování služeb soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informace
  Prosím čekejte...