Proškoleni, připraveni

16. 9. 2019 Stalo se  

Po úvodním školení zaměstnanců a dobrovolníků salesiánského střediska je vše připraveno na fantastický školní rok 2019–2020. Kroužky a pravidelné aktivity už jedou na plný plyn!

Základy bezpečnosti, první pomoc, administrativa… Úvodní školení má své náležitosti, ale v salesiánském středisku se většinou neobejde bez her, scének a podobných tanečků. Tentokrát jsme se pobavili u převlékání triček, zkoušení hasicích přístrojů a malování portrétů našich salesiánů.

Mezi novými animátory (salesiánskými dobrovolníky) se objevují tváře holek a kluků, kteří středisko navštěvovali jako děti a teď už budou pomáhat s vedením kroužků. To je dobré znamení, že rosteme společně a chceme se v tom navzájem podporovat. V každém věku máme před sebou nové výzvy.

Zavřete oči a představte si…

…o čem jste snili, když jste byli malí.

Těmito slovy nás kariérová poradkyně Radka uvedla do aktivity, ve které jsme si vyzkoušeli originální způsob, jak doprovázet děti v jejich snech o budoucím povolání. Také tomuto tématu se budeme věnovat v Otevřeném klubu ORC i v kroužcích, kde kariérní poradenství na­bízíme návštěvníkům zdarma.

16. října nás navíc čeká workshop A CO DĚTI?, na který vás můžeme pozvat už teď. Je určen především pro rodiče, kteří si přímo na místě vyzkouší praktické hry zaměřené na seberozvoj a ujasnění životních cílů dítěte.


Zájmové kroužky, aktivity Klubu maminek i programy křesťanské výchovy už běží ve svém pravidelném rytmu. Všem vedoucím i účastníkům přejeme, aby šli do toho srdcem a načerpali co nejvíc dobrého!

Vyhledávání v článcích

Nejnovější články

Po téměř dvouleté přípravě vystoupí účastníci muzikálového kroužku salesiánského střediska s autorskou inscenací Alchymista. Premiéra bude 7. března.

Zobrazit Připravujeme  

Ve zdravém těle zdravý duch. O tom žádná. A funguje to v obou směrech. Proto není někdy na škodu vzít to za druhý konec a zamakat na svém zdraví duševně. Přesně k tomuto účelu…

Zobrazit Připravujeme  

Program pátečních dopoledních programů pro vás – pro maminky – ve druhém pololetí. Můžete přijít i bez přihlášení! Vyberte si, co vás láká, a udělejte si hezký čas pro sebe…

Zobrazit Info  

Don Bosco je v nebi zase o rok déle a my jsme to v posledním lednovém týdnu náležitě oslavili a připomněli si jeho život, který byl velice pestrý.

Zobrazit Stalo se  

Otevírací doba

Pondělí 09:00 – 12:00  14:00 – 19:00
Úterý 09:00 – 12:00  14:00 – 19:00
Středa 09:00 – 11:00  14:00 – 19:00
Čtvrtek   09:00 – 12:00  14:00 – 17:45
Pátek 09:00 – 12:00  14:00 – 18:00

Salesiáni v ČR

Užitečné informace

Tyto stránky používají k poskytování a zkvalitňování služeb soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informace
  Prosím čekejte...