Vánoce přicházejí a naše akce taky

12. 12. 2023 Připravujeme  

Advent se brzy přehoupne do druhé poloviny. Jarmark a Mikuláše máme za sebou, ale spousta akcí nás teprve čeká nebo právě probíhá. Přijďte přispět na Debrou věc naší adventní aktivitou, nebo si poslechnout kousek vánoční hudby na koncert. Milovníci divadla zase ocení Vánoční besídku nebo Živý Betlém, který chystáme tradičně na svatého Štěpána.

Adventní aktivita aneb TROCHU JINÉ VÁNOCE

Tradičně netradiční adventní aktivita letos pomáhá lidem s nemocí motýlích křídel. Přijďte za námi do Otevřeného klubu ORC a přispějte na Debrou věc. Za příspěvek dostanete nejen dobrý pocit, ale také vánoční ozdobu nebo materiál na její výrobu. Ozdobu můžete pověsit na velmi netradiční vánoční stromeček, který svými dobrými skutky zdobíme. Víc tady nebo přímo v ORCu na Baru. Stavit se můžete kterékoliv všední odpoledne. Zdobíme už teď a končíme až v pátek 22. 


VÁNOČNÍ KONCERT

Muzikální skvosty z hudebního oddělení pěkně na jedné kupě. To je Vánoční koncert, který si můžete užít v našem velmi útulném kostele. Přijďte se vánočně naladit pod taktovkou mladých, kterým to náramně notuje.

  • kdy? úterý 12. 12. od 17:30
  • kde? náš kostel na Foerstrově 2
  • pro koho? no přece pro všechny ;)

VÁNOČNÍ BESÍDKA

Kdo má radši divadlo nebo kousek tance, ten by neměl minout naši besídku. Představení v podání dětí z našich tanečních a dramatických kroužků bude určitě stát za to.

  • kdy? pátek 15. 12. od 17:00
  • kde? náš Sál na Foerstrově 2, Brno-Žabovřesky 
  • pro koho? no přece pro všechny ;)

VÁNOČNÍ MŠE PRO DĚTI

Betlémské světlo můžete pořídit leckde, ale my vám k němu přibalíme mši plnou koled a dětské radosti. Stačí se o Štědrém dnu na čtvrtou odpolední vypravit za rodinným zážitkem do našeho kostela.


ŽIVÝ BETLÉM

Tady snad ani není co představovat. Jedna z našich věhlasných akcí, kde můžete potkat Ježíška i zbytek Svaté rodiny face to face. Ani letos nebude chybět letící anděl, zvířata, tři králové a pastýři. Představení potrvá asi půl hodiny a pak bude čas na setkání s přáteli, svařák nebo prohlídku keramických jesliček. Víc se dočtete tady.

  • kdy? úterý 26. 12. od 14:30
  • kde? náš kostel na Foerstrově 2, Brno-Žabovřesky
  • pro koho? no přece pro všechny ;)


Vyhledávání v článcích

Nejnovější články

Severská sekera už se zatíná do stromů na Rumbursku plných 18 let. Letos se rubáčům, kteří zvládli nachystat plných 27 kubíků, dařilo navzdory několika nečekaným zdravotním…
Zobrazit Stalo se  
Naše tábory tradičně začínají od nejmenších, takže první červencový týden patřil Klubu maminek a jejich táborovému rejdění na Vyhlídce. Opět je celým letním dobrodružstvím…
Zobrazit Stalo se  
Už se nám to táboří, ale pojďme ještě krátce zavzpomínat na dechberoucí souboje na hřištích, ke kterým došlo v červnu. Mladší i starší fotbalisti se utkali o pohár střediska a k…
Zobrazit Stalo se  
Na Minském OPEN letos létaly bubliny vzduchem, slacklina byla napnutá napříč trávníkem a deskovky byly roztáhnuté na každém rohu. Menší návštěvníci si mohli užít opičí dráhu a…
Zobrazit Stalo se  

Otevírací doba

Pondělí 08:30 – 12:30  14:00 – 19:00
Úterý 08:30 – 12:30  14:00 – 19:00
Středa 08:30 – 12:30  14:00 – 19:00
Čtvrtek   08:30 – 12:30  14:00 – 18:00
Pátek 08:30 – 12:30  14:00 – 18:00

Salesiáni v ČR

Užitečné informace

  Prosím čekejte...