Zážitky z táborů 2019

Ochutnejte atmosféru letošních táborů…

Zpátky do pohádky – Jalovec I.

Bylo nebylo… pár dní tomu, žil, byl jeden malý kašpárek a ten přivedl zpátky do pohádky, do lesů na Jalovci mnoho dětí a jejich rodičů a prarodičů a přichystal jim spoustu krásných překvapení!

Severská sekera

Devítičlenná brněnská posádka vyrazila na již tradiční Severskou sekyru. Po několika hodinách cesty se před námi objevila rumburská fara, kde nás očekávali místní, abychom společnou večeří zahájili několikadenní akci, jejímž cílem bylo zajistit dřevo na celý rok pro faru v Jiříkově.

Malý Strom

Letos jsme měli na příměstském keramickém táboře zvláštního hosta. Na návštěvu přijel poloviční indián Malý Strom, který nás požádal o pomoc. Potřeboval najít své indiánské prarodiče, u nichž by mohl zůstat, aby unikl zlému vládnímu úředníku, jenž se ho snažil dostat do sirotčince.

Čarodějův synovec

Narnijský tábor v Čučicích

Trpaslíkům na stopě

Druhý červencový týden se nám v Žabinách nějak přemnožili trpaslíci. Každý den se naše děti z příměstského tábora „Trpaslíkům na stopě“ učily nějakým novým trpasličím dovednostem.

Smršť v Hotýlku Na mýtince

Byl krásný slunečný den, ideální na zahájení dovolené v Hotýlku Na mýtince ve světoznámém letovisku, v Čučicích. Hoteliéři společně s velkou skupinou rekreantů vyrazili na cestu vlakem. To ještě ale nevěděli, co je bude v Hotýlku čekat…

Je Čas!

Taneční tábor v Čučicích po šesté.

Pohádkově ve městě

Během třetího prázdninového týdne se konal příměstský tábor Klubu maminek. Děti společně s maminkami strávily pět dní ve společnosti pohádek, písniček a tvoření.

Hejbni kostrou!

Příměstský pohybový tábor - Jednou za čtyři sta let se koná Kostlypiáda a my jsme měli to neuvěřitelné štěstí, že jsme mohli být při tom…

Chvíli kovbojem

Příměstský tábor u koní.

Nejkrásnější zvíře, zvíře pro kovboje – jmenuje se kůň, jmenuje se KŮŇ! 

Zpátky do pohádky II

Bylo nebylo… pár dní tomu, žil, byl jeden malý kašpárek a ten přivedl zpátky do pohádky, do lesů na Jalovci mnoho dětí a jejich rodičů a prarodičů a přichystal jim spoustu krásných překvapení!

Cesta na sever

Původně se tato polovojenská anabáze jmenovala Cesta na Sever, ale ve skutečnosti to byla cesta na Východ, protože jsme vyrazili zakládat československé legie a ochraňovali jsme Transsibiřskou magistrálu.

Fotbalový tábor

Tak jsme to zvládli. Fotbal byl dobrej. Hráli jsme fotbal. Padaly góly. Mohlo to být lepší. Jak jsem říkal, byla to pecka!

Tučňáci: mise Jelimán

Tábor v Čučicích s tučňáky z Madagaskaru…


Black Mirror

Future is bright

VLC – Video & Lovely Crew

Na letošním „Mediálním táboře“ se sešla opravdu skvělá parta lidí. Společně jsme utvořili úžasný kolektiv, který si tento týden rozhodně užil.

Divoký západ

Cílem letošního hudebního tábora, který se odehrával za velkou louží v rozlehlých prériích nekonečné Ameriky, bylo postavit železniční trať mezi dvěma městečky.

Po stopách Malého prince

A je to za námi. Mnohým se může zdát, že naše chaloupka ve Starči u Třebíče je podobná tisícům jiných dívčích chaloupek.

Sarlat

Je neděle 25. srpna ráno. Šestnáct dětí v plné polní mává rodičům a trošku vratkými kroky odchází na vlak. Za týden se zase vrátí do Brna, kroky zocelenými týdenním putováním, poté co dobydou pevnost Sarlat.

#Liife

Po roce jsme se dočkali pokračování letního tábora pro kluky a holky 15–19. A o čem byl? O životě, o přátelství, o nových zkušenostech, vlastně i o starých zkušenostech, o zážitcích, o pohodě, o atmosféře a zejména dobrém jídle.

Otevírací doba

Pondělí 08:30 – 12:30  14:00 – 19:00
Úterý 08:30 – 12:30  14:00 – 19:00
Středa 08:30 – 12:30  14:00 – 19:00
Čtvrtek   08:30 – 12:30  14:00 – 18:00
Pátek 08:30 – 12:30  14:00 – 18:00

Salesiáni v ČR

Užitečné informace

  Prosím čekejte...