Středisko mládeže

Kalendář:

Zobrazit články z rubriky:  Středisko 2015/2016Středisko 2016/2017Středisko 2017/2018
Hudební přespávačka v Karibiku

Hudební přespávačka v Karibiku

Vydáno: 20. března

V sobotu 10. března jsme se ze střediska vydali za hranice všedních dnů do Karibiku. Na palubě nás přivítal kapitán, letušky nabídly malé občerstvení, seznámili jsme se se všemi cestujícími a vyrobili jsme si prototyp našeho letadla, se kterým jsme záhy přistáli na hřišti.

Zažít GETSEMANE

Zažít GETSEMANE

Vydáno: 15. března

Postní duchovní obnovy v Čučicích se s Liborem, Jirkou, Milenou a Anežkou zúčastnilo patnáct mladých lidí. Víkend o modlitbě, vytrvalosti a naději byl zasazen do prostředí Getsemanské zahrady.

Happy Theater: BOD ZLOMU

Happy Theater: BOD ZLOMU

Vydáno: 14. března

Divadelní soubor Happy Theater zve na premiéru loutkovo-činoherní inscenace Bod zlomu. Představení bude v neděli 18. března v 15:30 v pingpongárně.

Velikonoční tvoření

Velikonoční tvoření

Vydáno: 12. března

Blíží se Velikonoce a tak pro vás opět chystáme akční tvořivé odpoledne s tradičními dílnami i bláznivými nápady. VELIKONOČNÍ TVOŘENÍ propukne v salesiánském středisku v úterý 27. března. Během odpoledne můžete přijít nasát velikonoční atmosféru, něco si vyrobit a něco zažít!

Jaro přivítáme u řeky

Jaro přivítáme u řeky

Vydáno: 6. března

KLUB MAMINEK - Tradiční Vítání jara s dětmi a rodiči bude letos opět u řeky Svratky v Pisárkách. Akci plánujeme na čtvrtek 22. března. Čekáme vás ráno v 9:30 na dětském hřišti u Anthroposu a těšíme se!

Děti z muzikálu řádily v Rosicích

Děti z muzikálu řádily v Rosicích

Vydáno: 1. března

"Jsme rodina!" - tak zněl název hymny muzikálové víkendovky, kterou jsme prožili na konci února v Rosicích. Jako bráchové a ségry, s tátou Jákobem a úžasným pestrobarevným pláštěm...  Inspirovali jsme se totiž muzikálem A. L. Webbera o Josefovi a jeho bratrech.

Vepřové hody 2018

Vepřové hody 2018

Vydáno: 21. února

V sobotu 17. 2 bylo možno v celém středisku cítit vůni škvarků, jitrnic, ovaru a dalších pochutin z masa. Probíhaly zde totiž tradiční VEPŘOVÉ HODY.

Střediskový bulletin 1718-2

Střediskový bulletin 1718-2

Vydáno: 12. února

Přehled přespávaček a víkendovek. Novinky mezi letošními tábory. Rozlučkový rozhovor se Zukym. Ohlasy na týden otevřených dveří v Klubu maminek. Únorové číslo STŘEDISKOVÉHO BULLETINU je tu pro vás.

Princezny zažily Brněnskou zimu

Princezny zažily Brněnskou zimu

Vydáno: 12. února

Během jarních prázdnin proběhla ve středisku kreativní pobytová akce s názvem Brněnská zima. Zúčastnily se jí princezny z výtvarných kroužků pod vedením Jitky a Evženie.

Postní duchovní obnova 15+

Postní duchovní obnova 15+

Vydáno: 5. února

Postní duchovní obnova pro mladé (15-26 let) už se chystá. Plánujeme ji na 9.-11. 3. v Čučicích. Bude to o vytrvalosti, o modlitbě a hlavně o každém z nás, kdo máme odvahu žít naplno svůj život. Pozvání platí a přihlašování běží. Jde do toho Libor, Jirka, Milena i Anežka.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 20 |