Středisko mládeže

Kalendář:

Zobrazit články z rubriky:  Středisko 2014/2015Středisko 2015/2016Středisko 2016-2017
Křížová cesta s mladými

Křížová cesta s mladými

Vydáno: 20. dubna

V křesťanském kalendáři je Velký pátek (lat. dies passionis Domini) pátkem před Velikonocemi, součást Svatého týdne a velikonočního tridua. Tento den je připomínkou smrti Ježíše Krista na kříži… píše Google po zadání hesla velký pátek do vyhledávače.

Sklízíme dobro

Sklízíme dobro

Vydáno: 19. dubna

V pátek 21. 4. můžete v salesiánském středisku ochutnat bylinkovou pomazánku ze ZAHRADY DOBRA, o kterou děti i dospělí společně pečovali během postní doby. Zahrádková aktivita je za námi, ale dobro chceme šířit kolem sebe dál.

Meditech

Meditech

Vydáno: 18. dubna

První víkend v dubnu se ve středisku konala mediálně-technická víkendovka, nazvaná MediTech. Sešlo se nás sedmnáct účastníků a osm vedoucích a prožili jsme spolu super tři dny.

Velikonoční tvoření v salesiánském středisku

Velikonoční tvoření v salesiánském středisku

Vydáno: 13. dubna

Mrskačka, šlehačka, pomlázka? Nebo dokonce hodovačka? Názvy prostředků se různí, Velikonoce ale slavíme jedny a společně. V úterý 11. 4. 2017 se konalo tvoření ve velikonočním duchu, které je již tradiční akcí, letos však nabídlo dětem a dospělým nové aktivity a možnost vytvořit si zajímavé výrobky.

Informace z rady Výchovně pastoračního společenství

Informace z rady Výchovně pastoračního společenství

Vydáno: 12. dubna

Předposlední rada VPS v tomto školním roce zasedala 2. dubna 2017.

Velikonoční tvoření

Velikonoční tvoření

Vydáno: 7. dubna

Přijďte se velikonočně vyřádit do salesiánského střediska! V úterý 11. dubna pro vás otevíráme hromadu workshopů, dílen a aktivit, kde si užijete tvoření i zábavu a možná si odnesete domů nějakou velikonoční dekoraci.

Výběrové řízení: vedoucí sport. oddělení

Výběrové řízení: vedoucí sport. oddělení

Vydáno: 7. dubna

Salesiánské středisko mládeže Brno-Žabovřesky vyhlašuje výběrové řízení na pozici VEDOUCÍ SPORTOVNÍHO ODDĚLENÍ A KOORDINÁTOR PROGRAMŮ PRO ŠKOLY.

Dotkni se - postní duchovní obnova

Dotkni se - postní duchovní obnova

Vydáno: 6. dubna

V pátek 31. 3. jsme se vydali na postní duchovní obnovu do Čučic. Setkali se tam mladí ze střediska mládeže i z farnosti a tradiční hosté z Oslavan a Ivančic.

Den pro rodinu

Den pro rodinu

Vydáno: 4. dubna

Lektorky z Klubu maminek uspořádaly odpoledne v sobotu 1. dubna 2017 akci Den pro rodinu – první v historii našeho střediska. Zájem o tuto akci nás v den konání mile překvapil. S největší pravděpodobností jsme dali vzniknout nové tradici!

Animátorská porada? Pecka!

Animátorská porada? Pecka!

Vydáno: 3. dubna

Už bývá dobrým zvykem, že se poslední čtvrtek v měsíci otevírají dveře střediska pro animátory, kteří mají svou poradu. Tentokrát však byl program veskrze netypický, protože jsme se neradili, ale vzdělávali.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 20 |

Středisko mládeže          Farnost

Facebook střediska mládežeFacebook farnosti Brno-Žabovřesky