Adventní aktivita (nejen) pro děti


Milí rodiče, milé děti,

advent už ťuká na dveře a my bychom vás všechny rádi pozvali do naší adventní aktivity. Letos chceme krom dětí zapojit také rodiče, aby si aktivitu mohla užít celá rodina společně.

A v čem aktivita spočívá?

Budeme společně tvořit náš žabinský betlém.

Každé dítě si vždy o adventní neděli může v kostele vzít kartičku a během následujícího týdne splnit alespoň jeden z nabízených úkolů. Pokud se to podaří, může následující neděli v kostele přidat do betléma jednu připravenou věc (kamínky, slámu, větvičky…). Zároveň může každá rodina, bez ohledu na počet dětí, přidat do betléma jednu připravenou postavičku. Poté si každé dítě opět vezme kartičku s úkoly na další týden.

Vyplněné kartičky vezměte vždy v neděli do kostela.

Pro případ, že se z nějakého důvodu nemůžete dostavit osobně do kostela a kartičky s úkoly vyzvednout, budou kartičky dostupné ke stažení i zde na webu.

Pojďte se připojit k ostatním a vytvořme společně krásný žabinský betlém!

Vyhledávání v článcích

Nejnovější články

Když se zavřou jedny dveře, otevírají se nové. Liborovi se právě otevírají dveře do Zlínské komunity, kde bude od září působit. Rozhodně mu ale nezavíráme naše brněnské dveře a…
Zobrazit Stalo se  
Chtěli byste věnovat nějaký čas sobě, vašemu vztahu i vztahu s Bohem?
Zobrazit Info  
V neděli se sešla odcházející a nově nastupující Pastorační rada. Jaký byl program jejich společného zasedání?
Zobrazit Stalo se   Info  
Na konci loňského roku vydalo Biskupství brněnské spolu s komunikačním týmem videozpravodaj AŽNAVĚKY, ve kterém představují diecézi a vše, co se v ní děje, okem kamery. Vydali…
Zobrazit Stalo se   Info  

Kontaktní informace

  Foerstrova 2
      616 00 Brno
  541 213 110
  farnost@brno.sdb.cz

Salesiáni v ČR

  Prosím čekejte...