BŮH A ŽENY - DUCHOVNÍ OBNOVA PRO ŽENY

Každý člověk prochází ve svém životě několika životními rolemi. U žen se tyto role střídají a mění většinou častěji, mnohdy se role dokonce v čase překrývají a žena tak zastává více úkolů najednou. Je dcerou, sestrou, studentkou, často pak manažerkou, manželkou a matkou, kuchařkou, uklízečkou, animátorkou volného času pro děti, plánuje a zařizuje spoustu věcí okolo rodiny a domácnosti. A nebo je řádovou sestrou, třeba salesiánkou, nebo žije ještě úplně jiný život.

Ale úkoly, povinnosti a životní role jsou tu vždy. Plnění všech úkolů, které z těchto rolí vyplývají, požaduje hodně času a energie. Ale kde brát? Kde energii dočerpávat, kde a kdy odpočívat? A jak se z toho nezbláznit?

Odpovědí na tyto otázky je mnoho a každý si, dle svých možností může vybrat. Dnešní doba toho nabízí spoustu.

Často ale zapomínáme na to, že jsme také dcerami našeho nebeského Otce. A že můžeme i u něj čerpat, dobíjet baterky a odpočinout. A proto jsme se rozhodli připravit pro vás, ženy, čas a prostor na odpočinek s Bohem. Jednu takovou dobíjecí akci totiž plánujeme v únoru.

Touto akcí myslíme historicky první duchovní obnovu pro ženy v naší farnosti, která proběhne v sobotu 24. února a kterou nás bude provázet sestra Jana Svobodová, salesiánka, momentálně z komunity FMA v Hradci Králové. Sestra Jana má řadu zkušeností s obnovami pro ženy a dívky na různá témata, proto jsme se na ní obrátili. Možná ji také znáte z Charismatické obnovy nebo z JAMPu z Kostelního Vydří.

A protože je to duchovní obnova pro ženy, bude žena i ústředním tématem této duchovní obnovy. Jak se na ženu dívá Bůh? Jakou roli má žena v Božím díle? A jaké biblické ženy nás mohou inspirovat, být nám vzorem nebo našimi přímluvkyněmi?

Pokud máte pocit, že je tato akce přesně pro vás, neváhejte a přihlaste se!

Přihlásit se můžete kliknutím na tento odkaz a vyplněním krátkého dotazníku. Následně Vám potvrdíme rezervaci místa na obnově a pošleme bližší informace.

Kapacita obnovy je omezená, tak se přihlaste včas, ať máte místo jisté!

Těší se na vás organizátoři a sestra Jana.


Vyhledávání v článcích

Nejnovější články

Březen – za kamna vlezem…a přečteme si tam nové číslo Farního newsletteru :)
Zobrazit Info  
Blížící se jaro úplně vybízí k dalšímu výletu dětí. Ještě než jaro oficiálně přijde, vyrazíme s dětmi z naší farnosti na výlet do Moravského krasu.
Zobrazit Připravujeme  
Březnové Žabovřeské rozmlouvání zve k tématu Sekt a jiných bludných cest...
Zobrazit Připravujeme  
Na Květnou neděli se Pán Ježíš vypravil na oslátku do Jeruzaléma. My se také vypravíme – ne na oslátku, ale po svých. A budeme rádi, když se k nám přidáte.
Zobrazit Připravujeme  

Kontaktní informace

  Foerstrova 2
      616 00 Brno
  541 213 110
  farnost@brno.sdb.cz

Salesiáni v ČR

  Prosím čekejte...