Cecilka

V neděli 25. 11. 2018 se uskutečnilo v sále pod kostelem již tradiční hudební odpoledne „Cecilka“. Svatá Cecílie  je patronkou hudebníků, protože svým životem zpívala Pánu chválu. A tak jsme ji řádně oslavili. Kromě zpěvu, klavíru, fléten, houslí, zazněly také méně obvyklé hudební nástroje jako  hoboj, ukulele, cimbál s kontrabasem. Některé děti byly doprovázeny na hudební nástroje rodiči nebo svými učiteli. Diváci se mohli těšit z gymnastického vystoupení při hudbě a ze stepu. Každý z učinkujících přiložil ruku k dílu a podělil se o své dary. A tak nedělní odpoledne bylo pestré a přineslo mnoho radosti. Děkujeme všem účinkujícím i jejich rodinám. Také obecenstvo se zapojilo při zpěvu několika písní. 

Odpolednem nás sympaticky provázela Sr. Majka Tkadlecová. A na závěr hudebního vystoupení O. Pavel Glogar udělil všem přítomným požehnání.

Eva Liškutinová, FMA

Vyhledávání v článcích

Nejnovější články

V úterý 7. 5. se v odpoledních hodinách vydalo čtrnáct dívek a dvě dospělé autobusem do Prahy. Tentokrát to byla jen „dámská“ jízda.

Zobrazit Stalo se  

V sobotu 11. května se vydalo devět dětí spolu s O. Pavlem Hertlem a Sr. Evou Liškutinovou do malebného Mariánského údolí v Brně Líšni.

Zobrazit Stalo se  

Zveme vás na 13. den farnosti. Letos začínáme už v pátek v rámci Noci kostelů přednáškou v sále pod kostelem, koncertem v kostele. Podrobnosti najdete na plakátku.

Zobrazit Připravujeme   Info  

Ministrantská výprava do srdce Moravského krasu (Macocha, Vilémovice, Senetářov) přinesla nejrůznější aktivity a zábavy.

Zobrazit Stalo se  

Kontaktní informace

  Foerstrova 2
      616 00 Brno
  541 213 110
  farnost@brno.sdb­.cz

Salesiáni v ČR

Tyto stránky používají k poskytování a zkvalitňování služeb soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informace
  Prosím čekejte...