Cecilka

V neděli 25. 11. 2018 se uskutečnilo v sále pod kostelem již tradiční hudební odpoledne „Cecilka“. Svatá Cecílie  je patronkou hudebníků, protože svým životem zpívala Pánu chválu. A tak jsme ji řádně oslavili. Kromě zpěvu, klavíru, fléten, houslí, zazněly také méně obvyklé hudební nástroje jako  hoboj, ukulele, cimbál s kontrabasem. Některé děti byly doprovázeny na hudební nástroje rodiči nebo svými učiteli. Diváci se mohli těšit z gymnastického vystoupení při hudbě a ze stepu. Každý z učinkujících přiložil ruku k dílu a podělil se o své dary. A tak nedělní odpoledne bylo pestré a přineslo mnoho radosti. Děkujeme všem účinkujícím i jejich rodinám. Také obecenstvo se zapojilo při zpěvu několika písní. 

Odpolednem nás sympaticky provázela Sr. Majka Tkadlecová. A na závěr hudebního vystoupení O. Pavel Glogar udělil všem přítomným požehnání.

Eva Liškutinová, FMA

Vyhledávání v článcích

Nejnovější články

V sobotu 12. 1. 2019 se uskutečnil výlet 11 dětí společně s otcem Pavlem a sestrou Evou. Přečtě te si chytlavý článek očima účastníků Filipa a Matěje.

Zobrazit Stalo se  

Společenský večer farnosti se bude konat 26. ledna 2019 ve 20 hodin ve společenském sále. Vstupenky budou k dispozici 13. a 20. ledna dopoledne po mši sv. nebo po domluvě na tel.…

Zobrazit Připravujeme  

Série výletů se sestrou Evou a otcem Pavlem pokračují, tentokrát se vydáme v sobotu 12. ledna do brněnského planetária po stopách Alberta Einsteina. Přihlašování do středy 9. 1.

Zobrazit Připravujeme  

Zveme vás v neděli 20. ledna na maškarní bál s názvem Mravenec Ferda. Můžete se těšit na hudbu, tanec a spoustu zábavy!

Zobrazit Připravujeme  

Kontaktní informace

  Foerstrova 2
      616 00 Brno
  541 213 110
  farnost@brno.sdb­.cz

Salesiáni v ČR

Tyto stránky používají k poskytování a zkvalitňování služeb soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informace
  Prosím čekejte...