Cecilka

V neděli 25. 11. 2018 se uskutečnilo v sále pod kostelem již tradiční hudební odpoledne „Cecilka“. Svatá Cecílie  je patronkou hudebníků, protože svým životem zpívala Pánu chválu. A tak jsme ji řádně oslavili. Kromě zpěvu, klavíru, fléten, houslí, zazněly také méně obvyklé hudební nástroje jako  hoboj, ukulele, cimbál s kontrabasem. Některé děti byly doprovázeny na hudební nástroje rodiči nebo svými učiteli. Diváci se mohli těšit z gymnastického vystoupení při hudbě a ze stepu. Každý z učinkujících přiložil ruku k dílu a podělil se o své dary. A tak nedělní odpoledne bylo pestré a přineslo mnoho radosti. Děkujeme všem účinkujícím i jejich rodinám. Také obecenstvo se zapojilo při zpěvu několika písní. 

Odpolednem nás sympaticky provázela Sr. Majka Tkadlecová. A na závěr hudebního vystoupení O. Pavel Glogar udělil všem přítomným požehnání.

Eva Liškutinová, FMA

Vyhledávání v článcích

Nejnovější články

Srdečně zveme na duchovní obnovu farnosti v sobotu 15. 12.

Zobrazit Připravujeme  

Zveme vás na roráty každé adventní úterý v 6:30 do kostela. V sobotu 22. prosince zveme děti v 6:50 na roráty, na které je potřeba se přihlásit.

Zobrazit Připravujeme  

Letošní první výlet se vydařil! Nesl jméno „Více než královský poklad“ A jak jsme jej prožili si můžete přečíst ve vyprávění otce Pavla.

Zobrazit Stalo se  

Pozvání platí. Přihlašování běží. O prvním adventním víkendu bude v Čučicích neobyčejná duchovní obnova pro mládež. Kdo má odvahu a správný věk (16–26 let), může být u toho.

Zobrazit Připravujeme  

Kontaktní informace

  Foerstrova 2
      616 00 Brno
  541 213 110
  farnost@brno.sdb­.cz

Salesiáni v ČR

Tyto stránky používají k poskytování a zkvalitňování služeb soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informace
  Prosím čekejte...