Dětský výlet do Křtin

I v tomto školním roce chceme pokračovat v tradici sobotních výletů s dětmi. Letos jich bude celkem pět, tedy každé dva měsíce. Zahájili jsme na svátek sv. Václava 28. září a vyrazili jsme autobusem do Křtin. Nejprve jsme navštívili Santiniho chrám Jména Panny Marie, který je označován jako Perla Moravy. Po mariánské písničce a požehnání otce Pavla Glogara jsme vyrazili lesní cestou k arboretu, které obsahuje přes tisíc vzácných exemplářů našich i exotických dřevin. Po cestě jsme se seznámili s prorokem Danielem ( letošními výlety nás budou provázet postavy velkých starozákonních proroků doplněné o Eliáše) a u každé epizody z jeho života jsme si zahráli nějakou aktivitu. Počasí se vydařilo a všichni jsme se z poutního výletu vrátili spokojeni a také bohatší o nějakou tu biblickou vědomost.

Dari Vedrová, FMA

Vyhledávání v článcích

Nejnovější články

Zveme vás na Žabovřeské rozmlouvání s Pavlem Stránským, biskupem Starokatolické církve v České republice.
Zobrazit Připravujeme  
I v naší farnosti se narodil Ježíšek. Můžete se o tom přesvědčit na fotografiích od Václava Vlacha a Dušana Kadlece.
Zobrazit Stalo se   Fotografie  
Odstartovali jsme první adventní jarmark v naší farnosti. Podívejte se na krásné fotky, které prozradí parádní atmosféru.
Zobrazit Stalo se  
Těsně před začátkem adventu se v naší farnosti konalo tvoření adventních věnců. A že to byla krásná akce můžete vidět z fotografií.
Zobrazit Stalo se  

Kontaktní informace

  Foerstrova 2
      616 00 Brno
  541 213 110
  farnost@brno.sdb.cz

Salesiáni v ČR

  Prosím čekejte...