Farní pouť na Vranov

V neděli 8. září na svátek Narození Panny Marie jsme uskutečnili již tradiční pouť naší farnosti na Vranov. Část poutníků, mezi nimi hodně rodin s dětmi, putovala pěšky z Útěchova. Cesta byla sice po dešti rozbředlá, ale to nám nezabránilo, abychom se během ní pomodlili růženec. Někteří poutníci dojeli až na Vranov a všichni jsme se sešli při mši svaté v 15 hodin. Hlavní celebrant byl P. Štěpán Trčka, novokněz a současný kaplan v Žarošicích. Náš pan farář P. Pavel Glogar koncelebroval. Po mši svaté jsme ještě dostali novokněžské požehnání a mohli jsme si vzít primiční obrázky. Celá pouť byla pro nás opravdovým duchovním povzbuzením na naší životní cestě s Ježíšem a Marií.

Dari Vedrová, FMA

Vyhledávání v článcích

Nejnovější články

Zveme všechy děti na výlet do Křtin. Těšíme se na tebe Pavel, Eva a Dari.

Zobrazit Připravujeme  

Zveme vás na farní pouť na Vranov v neděli 8. září.

Zobrazit Připravujeme  

Od neděle 1. září došlo v našem kostele ke změně začátku nedělních bohoslužeb. Nově budou mše svaté v neděli v 7:30, 9:30, 11:00 a 18:00.

Zobrazit Info  

Koncem července, od 20. do 27., vyrazili žabinští starší i mladší ministranti se svými vedoucími (Zdeňkem, Zdeňkem, Pavlem, Martinem a Markem zvaným Mírou) na Annaberg.

Zobrazit Stalo se  

Kontaktní informace

  Foerstrova 2
      616 00 Brno
  541 213 110
  farnost@brno.sdb­.cz

Salesiáni v ČR

Tyto stránky používají k poskytování a zkvalitňování služeb soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informace
  Prosím čekejte...