Koronavirus - opatření

S ohledem na rozhodnutí otce biskupa Vojtěcha Cikrleho pro brněnskou diecézi v souvislosti s pandemií koronaviru a v návaznosti na nouzový stav vyhlášený vládou České republiky,       se v naší farnosti nebudou konat žádné bohoslužby až do odvolání. 
To v žádném případě neznamená, že bychom nemohli sloužit potřebným, i když to bude v omezené míře. 
Naši službu chceme koordinovat s jinými farnostmi, proto budeme o aktuálním stavu informovat na našich stránkách podle toho, jak se bude situace vyvíjet a jak ji budeme společně řešit.
Úmysly mší svatých, na které měly být slouženy v kostele, budou odslouženy v ko­munitní kapli. 
Potřebným budeme k dispozici, nemocné navštívíme doma.

Děkujeme za pochopení 

P. Pavel Glogar, SDB Vyhledávání v článcích

Nejnovější články

Jste zvyklí si Kaťák kupovat. Víte o někom kdo jej odebírá. Napište adresu a my vám jej zaneseme až k vám domů.

Zobrazit Připravujeme  

V neděli v 9:00 bude sloužena farní mše svatá z komunitní kaple salesiánů, kterou můžete sledovat zde na FB kanále farnosti anebo na youtube kanále Salesiáni Žabovřesky.

Zobrazit Připravujeme  

I když není možné slavit společnou liturgii a vytvářet tak společenství farnosti, přesto bychom vám, jako komunita salesiánů, chtěli zůstat nablízku. Jednou z možností k tomuto…

Zobrazit

V rámci Roku Božího slova budeme postupně číst knihu Skutky apoštolů, až do slavnosti výročí posvěcení našeho kostela 23. května.

Zobrazit

Kontaktní informace

  Foerstrova 2
      616 00 Brno
  541 213 110
  farnost@brno.sdb­.cz

Salesiáni v ČR

Tyto stránky používají k poskytování a zkvalitňování služeb soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informace
  Prosím čekejte...