Podzimní výlet s dětmi

V sobotu 25.září se uskutečnil první výlet letošního školního roku, a to do Předklášteří u Tišnova. Pán Bůh nám dopřál nádherné slunečné počasí, a tak jsme po společné písničce a s požehnáním otce Pavla vyrazili na vlak do Tišnova a potom co nejrychleji do Předklášteří, abychom stihli komentovanou prohlídku kostela Nanebevzetí Panny Marie, který je součástí komplexu kláštera sester cisterciaček a je starý už 800 let. Kostel je krásně opravený, jen hlavní oltář a oltářní obraz jsou ještě v rekonstrukci. Po prohlídce jsme se občerstvili na zeleném trávníku před kostelem a pak na děti čekal program o svatém Václavovi s různými soutěžními úkoly. Cesta zpět na vlak vedla přes les po naučné stezce, takže jsme si mohli užít nádhernou podzimní přírodu. Nálada byla skvělá a výlet se všem moc líbil.<o:p></o:p>

Vyhledávání v článcích

Nejnovější články

Zveme vás na Žabovřeské rozmlouvání s Pavlem Stránským, biskupem Starokatolické církve v České republice.
Zobrazit Připravujeme  
I v naší farnosti se narodil Ježíšek. Můžete se o tom přesvědčit na fotografiích od Václava Vlacha a Dušana Kadlece.
Zobrazit Stalo se   Fotografie  
Odstartovali jsme první adventní jarmark v naší farnosti. Podívejte se na krásné fotky, které prozradí parádní atmosféru.
Zobrazit Stalo se  
Těsně před začátkem adventu se v naší farnosti konalo tvoření adventních věnců. A že to byla krásná akce můžete vidět z fotografií.
Zobrazit Stalo se  

Kontaktní informace

  Foerstrova 2
      616 00 Brno
  541 213 110
  farnost@brno.sdb.cz

Salesiáni v ČR

  Prosím čekejte...