Skrutinium a první svátost smíření

V neděli Dobrého pastýře 25. dubna 2021 prožili tři katechumeni v kostele Panny Marie Pomocnice již druhé skrutinium, které vedl O. Jan Stuchlík. Tyto děti se připravují na přijetí svátosti křtu a 1. svatého přijímání. Dalších devět dětí přijalo poprvé svátost smíření a mohly na sobě zakusit sílu Božího milosrdenství. Pak si ozdobily  zapálené.svíčky a poskládaly z několika dílků obrázek Milosrdného otce, který si pak odnesly domů. 

Před kostelem slavnostně spálili  papíry na nichž byly napsané  již odpuštěné hříchy. Otec Pavel Glogar udělil všem přítomným požehnání. Děti i rodiče se odebrali domů, aby  tuto událost oslavili. Bohužel nebylo možné uskutečnit společnou oslavu vzhledem k epidemiologickým opatřením.

Eva Liškutinová, FMA

Vyhledávání v článcích

Nejnovější články

Citlivost a vytrvalost v hledání vzkříšeného Ježíše vám přejí vaši Salesiáni.

Zobrazit

Kompletní přehled pro Svatý týden.

Zobrazit

Od 8. února začíná Národní týden manželství. K této příležitosti vám naše farnost (stejně jako v Adventu) nabízí příležitost trochu se zastavit a oživit váš manželský vztah.

Zobrazit Info  

Honzovi k šedesátinám blahopřeje komunita salesiánů v Žabinách.

Zobrazit Info  

Kontaktní informace

  Foerstrova 2
      616 00 Brno
  541 213 110
  farnost@brno.sdb­.cz

Salesiáni v ČR

Tyto stránky používají k poskytování a zkvalitňování služeb soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informace
  Prosím čekejte...