Tradiční adventní jarmark v Žabinách

Všechny vás srdečně zveme na další ročník Adventního jarmarku u nás!

První adventní neděli začne v podloubí a ve vstupní hale našeho areálu další ročník Adventního jarmarku. Už od osmé hodiny ráno po celé první adventní dopoledne zde můžete pořídit zajímavé a chutné výrobky nebo krásné dárky, které někdo vytvořil možná přímo ve vašem sousedství. Výtěžek věnujeme na rekonstrukci přilehlých prostor kostela a sálu pod kostelem, aby se vám v něm ještě lépe tančilo, povídalo, poslouchalo nebo hrálo.

KDY:   3.12. v čase 8.00 – 11.30

MÍSTO: v podloubí našeho kostela

VÝTĚŽEK: Zakou­pením výrobku uděláte radost nejen pod stromečkem, ale také našim salesiánům, neboť výtěžek z akce bude věnován na rekonstrukci sálu pod kostelem a přilehlých prostor kostela Panny Marie Pomocnice křesťanů v Brně-Žabovřeskách. Z to­hoto důvodu není jarmark pro prodejce výdělečný.

Přijďte, těšíme se na vás!


INFORMACE PRO TVŮRCE:

zveme vás k zapojení se do Adventního jarmarku naší farnosti.


VÝROBKY, KTERÉ MŮŽETE PŘIPRAVIT

Může to být např.: bylinkový čaj, pletené ponožky, marmeláda, sirup, likér, vánoční cukroví, vyřezávané výrobky ze dřeva, namalovaný obraz, nebo cokoliv, co by mohlo být krásným a milým dárkem k vánocům pro někoho dalšího, kdo si váš výrobek na jarmarku koupí.

Výrobky prosíme nebalte, my se o vše postaráme.

Nosit je můžete v neděli 26. 11. po všech mších do sakristie nebo v následujícím týdnu od pondělí 27.11. do pátku 1. 12. na recepci střediska (9.00– 18.00)


ČAS A MÍSTO

Samotný prodej proběhne na první adventní neděli, tj. 3. prosince. Pro­bíhat bude v prostorách našeho kostela.


VÝTĚŽEK

Zakoupením výrobku uděláte radost nejen pod stromečkem, ale také našim salesiánům, neboť výtěžek z akce bude věnován na rekonstrukci sálu pod kostelem a přilehlých prostor kostela Panny Marie Pomocnice křesťanů v Brně-Žabovřeskách. Z to­hoto důvodu není jarmark pro prodejce výdělečný.


JINÁ POMOC

Pokud nevyrábíte, ale chcete se účastnit, ozvěte se také. Existují různé druhu pomoci, a krom toho přímo v den akce budeme potřebovat právě Vaše ochotné ruce.


CHCI SE ZAPOJIT …

Určitě budeme rádi, když se zapojíte!. Můžete nám napsat, čím chcete přispět, a nebo se jednoduše s někým z nás domluvte.


KONTAKTY

email: marie.kucerova@brno.sdb.cz

nebo osobní domluva: Marie Kučerová, FMA, Olga Ekslerová, Jana Kolčáková


Vyhledávání v článcích

Nejnovější články

Když se zavřou jedny dveře, otevírají se nové. Liborovi se právě otevírají dveře do Zlínské komunity, kde bude od září působit. Rozhodně mu ale nezavíráme naše brněnské dveře a…
Zobrazit Stalo se  
Chtěli byste věnovat nějaký čas sobě, vašemu vztahu i vztahu s Bohem?
Zobrazit Info  
V neděli se sešla odcházející a nově nastupující Pastorační rada. Jaký byl program jejich společného zasedání?
Zobrazit Stalo se   Info  
Na konci loňského roku vydalo Biskupství brněnské spolu s komunikačním týmem videozpravodaj AŽNAVĚKY, ve kterém představují diecézi a vše, co se v ní děje, okem kamery. Vydali…
Zobrazit Stalo se   Info  

Kontaktní informace

  Foerstrova 2
      616 00 Brno
  541 213 110
  farnost@brno.sdb.cz

Salesiáni v ČR

  Prosím čekejte...