Tradiční adventní jarmark v Žabinách

Všechny vás srdečně zveme na další ročník Adventního jarmarku u nás!

První adventní neděli začne v podloubí a ve vstupní hale našeho areálu další ročník Adventního jarmarku. Už od osmé hodiny ráno po celé první adventní dopoledne zde můžete pořídit zajímavé a chutné výrobky nebo krásné dárky, které někdo vytvořil možná přímo ve vašem sousedství. Výtěžek věnujeme na rekonstrukci přilehlých prostor kostela a sálu pod kostelem, aby se vám v něm ještě lépe tančilo, povídalo, poslouchalo nebo hrálo.

KDY:   3.12. v čase 8.00 – 11.30

MÍSTO: v podloubí našeho kostela

VÝTĚŽEK: Zakou­pením výrobku uděláte radost nejen pod stromečkem, ale také našim salesiánům, neboť výtěžek z akce bude věnován na rekonstrukci sálu pod kostelem a přilehlých prostor kostela Panny Marie Pomocnice křesťanů v Brně-Žabovřeskách. Z to­hoto důvodu není jarmark pro prodejce výdělečný.

Přijďte, těšíme se na vás!


INFORMACE PRO TVŮRCE:

zveme vás k zapojení se do Adventního jarmarku naší farnosti.


VÝROBKY, KTERÉ MŮŽETE PŘIPRAVIT

Může to být např.: bylinkový čaj, pletené ponožky, marmeláda, sirup, likér, vánoční cukroví, vyřezávané výrobky ze dřeva, namalovaný obraz, nebo cokoliv, co by mohlo být krásným a milým dárkem k vánocům pro někoho dalšího, kdo si váš výrobek na jarmarku koupí.

Výrobky prosíme nebalte, my se o vše postaráme.

Nosit je můžete v neděli 26. 11. po všech mších do sakristie nebo v následujícím týdnu od pondělí 27.11. do pátku 1. 12. na recepci střediska (9.00– 18.00)


ČAS A MÍSTO

Samotný prodej proběhne na první adventní neděli, tj. 3. prosince. Pro­bíhat bude v prostorách našeho kostela.


VÝTĚŽEK

Zakoupením výrobku uděláte radost nejen pod stromečkem, ale také našim salesiánům, neboť výtěžek z akce bude věnován na rekonstrukci sálu pod kostelem a přilehlých prostor kostela Panny Marie Pomocnice křesťanů v Brně-Žabovřeskách. Z to­hoto důvodu není jarmark pro prodejce výdělečný.


JINÁ POMOC

Pokud nevyrábíte, ale chcete se účastnit, ozvěte se také. Existují různé druhu pomoci, a krom toho přímo v den akce budeme potřebovat právě Vaše ochotné ruce.


CHCI SE ZAPOJIT …

Určitě budeme rádi, když se zapojíte!. Můžete nám napsat, čím chcete přispět, a nebo se jednoduše s někým z nás domluvte.


KONTAKTY

email: marie.kucerova@brno.sdb.cz

nebo osobní domluva: Marie Kučerová, FMA, Olga Ekslerová, Jana Kolčáková


Vyhledávání v článcích

Nejnovější články

Další číslo Farního newsletteru právě vyšlo!
Zobrazit Info  
Příští týden v pátek slavíme Slavnost Neposkvrněného počet Panny Marie, což je pro salesiány den, kdy si připomínají začátek působení Dona Boska. A jak to v Žabinách oslavíme?
Zobrazit Připravujeme  
Ani letos nezapomene svatý Mikuláš dorazit k nám do Žabin a potěšit malé i velké děti nadílkou. Nebeská navigace mu ukazuje, že do cíle dorazí již v pondělí 4. prosince dopoledne.…
Zobrazit Připravujeme  

Kontaktní informace

  Foerstrova 2
      616 00 Brno
  541 213 110
  farnost@brno.sdb.cz

Salesiáni v ČR

  Prosím čekejte...